Інтерфакс-Україна
12:44 15.06.2022

Російські війська зруйнували та пошкодили 94 об'єкти спортивної інфраструктури на $130 млн

1 хв читати

Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт заявляє, що російські війська зруйнували та пошкодили 94 об'єкти спортивної інфраструктури, чим завдали збитків на суму майже $130 млн.

"Російські війська продовжують методично знищувати спортивну інфраструктуру. Здається, вони не можуть пробачити нам не тільки асфальт у селах, але й сучасні спорткомплекси у Волновасі, в Лимані, на Харківщині", - наводить слова Гутцайта пресслужба міністерства.

Зазначається, що від російського вторгнення постраждали 63 спортивні комплекси, 9 басейнів, 3 льодові арени, 17 стадіонів та велокомплекс у Лимані.

За словами міністра, найбільшу кількість об'єктів (30) знищено на Донбасі.

Зруйновано стадіон у Волновасі, стадіон "Металіст" на Харківщині, унікальний велотрек у Лимані, льодовий палац у Сєвєродонецьку, басейн "Нептун" у Маріуполі, Луганський обласний фізкультурний центр "Олімп" у Кремінній, спорткомплекс "Авангард" у Києві, Олімпійський навчально-спортивний центр у Чернігові, десятки інших об’єктів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Роналду став першим футболістом-мільярдером зі статком $1,4 млрд

Італія подає в ООН пропозицію про перемир'я в Україні та Секторі Ґаза для Олімпійських ігор - міністр

Інформацію про 515 загиблих на війні спортсменів розміщено на сайті "Янголи спорту"

Україна закликала не допустити обрання представників РФ та Білорусі до керівних органів Європейської федерації гімнастики

Українська збірна ветеранів виборола 243 медалі на Strong Spirit’s Games 2025 у Мадриді

Професійні баскетболісти та ветерани об’єдналися на "Матчі Рівності" в Києві

Міжнародний паралімпійський комітет повністю відновив членство РФ та Білорусі

Збірна команда України прийме участь у Strong Spirit’s Games 2025 у Мадриді

Україна закликає відсторонити російських "нейтральних" атлетів від участі у ЧС з веслувального слалому

Україна закликає відсторонити російських і білоруських "нейтральних" важкоатлетів від участі у ЧС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА