11:59 29.07.2022

Від початку року українські спортсмени здобули 1,2 тис. медалей - Гутцайт

1 хв читати

Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт заявляє, що з початку року українські спортсмени здобули 1 187 медалей на різних спортивних змаганнях.

"Українські спортсмени цього року вже вибороли на офіційних міжнародних змаганнях з олімпійських, неолімпійських видів спорту і видів спорту осіб з інвалідністю 1 187 нагород, з яких 500 золотих, 331 срібна та 356 бронзових медалей", – наводить слова Гутцайта пресслужба міністерства.

Міністр подякував усім українським спортсменам, які повністю віддаються тренуванням і показують високі результати.

"Але все це було б неможливо без Збройних сил України, які боронять нашу землю та роблять можливими наші перемоги на спортивному фронті", - сказав Гутцайт.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський привітав жіночу збірну України, яка здобула вдруге в історії золото на шаховій Олімпіаді

Жіноча збірна України виграла шахову Олімпіаду-2022 - ЗМІ

Українського фігуриста Петренка позбавлено президентської стипендії через відвідини Росії після початку повномасштабної війни

Інформація про 77 загиблих на війні спортсменів опублікована на сайті "Янголи спорту"

Збірні Росії та Білорусі з настільного тенісу усунуті від участі у ЧС-2022

Фінляндія та Латвія приймуть ЧС-2023 із хокею замість Росії

Українська збірна посіла третє місце у медальному заліку Всесвітніх ігор-2022 у США

Спортсмени, тренери та судді з Росії та Білорусі відсторонені від усіх змагань під егідою IWF та EWF

Ярославський після повернення в Україну поспілкувався з менеджментом "Металіста" та пообіцяв клубу стабільне фінансування

У Туреччині завершились підготовчі збори юних українських шахістів до чемпіонатів Європи