Інтерфакс-Україна
11:49 23.08.2022

Більше не здійматиметься прапор і лунатиме гімн на честь спортивних перемог 133 загиблих на війні спортсменів і тренерів - Гутцайт

1 хв читати
Більше не здійматиметься прапор і лунатиме гімн на честь спортивних перемог 133 загиблих на війні спортсменів і тренерів - Гутцайт

Більше не здійматиметься прапор і не лунатиме гімн на честь спортивних перемог 133 загиблих на війні спортсменів і тренерів, заявив міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт.

"На честь їхніх спортивних перемог більше не здійматиметься прапор і не лунатиме гімн. Росія вторглася в Україну та обірвала їхні життя. 133 спортсмени і тренери загинули на полі бою та від ворожих снарядів", - йдеться в повідомленні пресслужби міністерства з посиланням на Гутцайта.

Міністр наголосив, що країна ніколи не забуде загиблих спортсменів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна має пройти Швецію для подальшої боротьби за путівку на ЧС-2026 з футболу

Україна закликала World Aquatics переглянути допуск російських та білоруських спортсменів до командних змагань

Збірна України обіграла збірну Ісландії з рахунком 2:0 і вийшла у плейоф відбору ЧС-2026

Міністри та урядовці країн-партнерів просять МПК надати роз'яснення щодо наслідків повернення НПК Росії та Білорусі

Мінспорту позбавило самбіста Риндовського спортивних звань

Україна закликає МОК та Міжнародний союз ковзанярів перевірити порушення "нейтрального статусу" російських спортсменів

Жіноча збірна України з важкої атлетики виграла Чемпіонат Європи

Міністр спорту про очікування від Олімпіади-2026: Є надії на фрістайл і біатлон

Міністр спорту Бідний: починаємо відраховувати 100 днів до участі наших спортсменів у зимовій Олімпіаді-2026 в Італії

"Суспільне" буде ексклюзивним транслятором зимової Олімпіади-2026 в Італії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА