20:52 09.12.2022

Хорватія перемогла Бразилію за пенальті та вийшла до півфіналу ЧС з футболу

1 хв читати

Футболісти збірної Хорватії обіграли суперників із Бразилії у чвертьфіналі чемпіонату світу-2022 у Катарі.

Основний час зустрічі в Ер-Раяні завершився з рахунком 0:0.

У додатковий час команди також не визначили переможця - 1:1. За Бразилію забив Неймар (105 хвилина). У складі Хорватії відзначився Бруно Петковіч (117).

У серії пенальті точнішими були гравці з Хорватії - 4:2.

У півфіналі вони зустрінуться з переможцем матчу між Нідерландами та Аргентиною, який розпочнеться о 21:00 за Києвом.

Хорватія била післяматчеві пенальті у другому матчі поспіль: зустріч 1/8 фіналу проти Японії завершилася серією 11-метрових ударів. Бразилія у першому матчі плей-оф обіграла Південну Корею (4:1).

Чемпіонат світу-2022 відбувається у Катарі з 20 листопада до 18 грудня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Помер український футболіст і тренер Михайло Фоменко

Українці пробилися у фінал корпоративного чемпіонату світу з шахів

Під час благодійного забігу та аукціону зібрали понад 3 мільйони гривень на дрони та протезування бійців - Кличко

Марта Костюк обіграла третю ракетку світу і вийшла до півфіналу турніру WTA в Німеччині

Україна інформує МОК про російських спортсменів, які не відповідають критеріям нейтральності для участі в Олімпіаді

У Стародавній Олімпії запалили вогонь літніх Ігор у Парижі

У Парижа на випадок загрози безпеці є запасний план для церемонії відкриття Олімпіади - Макрон

Міжнародна федерація тенісу допустила спортсменів із РФ і Білорусі до участі в Олімпіаді

Україна вимагає усунути російських і білоруських борців від Олімпіади-2024 у Парижі

Мінспорту надало УАФ і ФК "Кривбас", "Дніпро-1", "Динамо Київ", "Оболонь", "Шахтар" статус критично важливих в особливий період