Інтерфакс-Україна
16:31 21.12.2022

У Росії забрали право проводити чемпіонати Європи з ковзанярського спорту і шорт-треку

1 хв читати
У Росії забрали право проводити чемпіонати Європи з ковзанярського спорту і шорт-треку

У Росії забрали право проводити чемпіонати Європи з ковзанярського спорту і шорт-треку, повідомляє Міністерство молоді та спорту України.

"Такі санкційні заходи ухвалив Міжнародний союз ковзанярів (ІSU) у зв’язку з військовою агресією РФ проти України. Після підтвердження Конгресом ISU 2022 року збереження дії положень Комюніке ISU №2469 і тривалої війни в Україні Рада ISU вирішила негайно відкликати попередні домовленості з Союзом ковзанярів Росії", - йдеться у повідомленні пресслужби Мінспорту з посиланням на Міжнародну спілку ковзанярів (ISU).

Крім того, на підтвердження безповоротності такого рішення ISU повідомив про розгляд нових заявок країн на проведення чемпіонатів із ковзанярського спорту і шорт-треку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна закликає МОК і FIG відсторонити російську гімнастку Мельникову від міжнародних змагань як нейтральну спортсменку

Українські спортсмени здобули вже 17 ліцензій на участь у зимовій Олімпіаді-2026

Бій Усика з Дюбуа відбудеться 19 липня на стадіоні "Вемблі"

Рада підтримала законопроєкт щодо адаптивного спорту

Усик проведе бій з Дюбуа за пояс абсолютного чемпіона світу в суперважкій вазі 12 липня на стадіоні "Вемблі" – ЗМІ

Олімпіада-2028: П'ять нових видів спорту, гендерний паритет у командних змаганнях, нові медальні шанси

На літньому ЄЮОФ-2025 Україну представлятимуть 78 спортсменів у 12 видах спорту

Українська гімнастка здобула "золото" на Кубку світу в Болгарії

Шевченко пов'язує свій програш у виборах у члени виконкому УЄФА з політичними мотивами – УАФ

Відбувся перший Всеукраїнський турнір з військово-технологічного спорту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА