14:29 09.02.2023

РФ позбавили права провести ЧС-2025 з водних видів спорту

1 хв читати
РФ позбавили права провести ЧС-2025 з водних видів спорту

Міжнародна федерація плавання (FINA) повідомила, що чемпіонат світу з водних видів спорту 2025 року відбудеться в Сінгапурі.

Раніше змагання планувалося провести в Казані.

Термін проведення чемпіонату ще не визначено.

Змагання включає шість водних видів спорту: плавання, водне поло, стрибки у воду, синхронне плавання, плавання на відкритій воді та хай-дайвінг.

Очікується, що в чемпіонаті світу візьмуть участь понад 2500 спортсменів, які представляють 209 національних федерацій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Мінспорту і НОК не володіє інформацією про кількість українських спортсменів, які змінили спортивне громадянство

Мінспорту є бенефіціаром одного і реципієнтом двох проєктів, які фінансуються через USAID

Юнацька зимова Олімпіада-2028 пройде в італійських Альпах - НОК

Мінспорту закликає IIHF продовжити відсторонення збірних країн-агресорок з хокею від міжнародних змагань

Перші 25 тис. ветеранів уже отримують по 1,5 тис. грн на послуги спортивних клубів

Україна проведе домашній матч плейоф Ліги націй УЄФА з Бельгією в іспанській Мурсії

Гутцайт про зміну громадянства срібного призера Олімпіади-2024 Ковтуна та його тренера: це нечесно, якщо є проблеми - їх треба вирішувати разом

Срібний призер Олімпійських ігор-2024 Ковтун має намір змінити громадянство

Мінспорту: 445 українських спортсменів, тренерів і спортперсоналу прострочили терміни перебування за кордоном

Володимир Кличко провів тренування для ветеранів у реабілітаційному центрі "Титанові"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА