Інтерфакс-Україна
14:09 09.02.2023

Мер Парижу, де відбудеться Олімпіада-2024, виступає проти участі в ній російських спортсменів

1 хв читати
Мер Парижу, де відбудеться Олімпіада-2024, виступає проти участі в ній російських спортсменів

Мер Парижу Анн Ідальго, яка прибула до Києва з візитом, висловилася проти участі російських спортсменів в Олімпійських та Паралімпійських іграх у Парижі у 2024 році, повідомляє мер столиці України Віталій Кличко.

"Хочу висловити вам своє переконання та свою волю: поки російські війська продовжуватимуть вас бомбардувати, націлюватися на ваше цивільне населення та вашу інфраструктуру, поки російські солдати окупують вашу територію, я не хочу, щоб російські спортсмени брали участь у спортивних змаганнях", - наводить слова Ідальго мер Києва у своєму телеграм-каналі у четвер.

"Це моє переконання як мера, як політичного лідера, як переконаної європейки. Я не сумніваюся, що Міжнародний олімпійський комітет зможе підтримати цю позицію", - додала Ідальго.

 

ОСТАННЄ

Україна закликала Міжнародну федерацію пейнтболу відсторонити російських спортсменів від змагань

Польща приєдналася до заяви щодо недопущення збірної Білорусі до фіналів ЧЄ-2026 з футзалу

Україна закликає МОК та IBSF відсторонити російських спортсменів від участі у змаганнях

В Україні з 2022р. постраждало 955 об’єктів спортивної і молодіжної інфраструктури, близько 76 відновлено - Мінспорту

Україна здобула уже 20 ліцензій у 5 видах спорту на зимову Олімпіаді-2026 в Італії - Н

Ф’юрі оголосив про повернення у великий бокс

Стартував прийом заявок на виплату 1,5 тис. грн на ветеранський спорт у І кв. 2026р.

Перші спортивні студентські ліги "Пліч-о-пліч" стартують в Україні з січня

Усик очолив оновлений рейтинг боксерів за версією The Ring

Кабмін врегулював мінімальну кількість посад тренерів-викладачів залежно від місця розташування ДЮСШ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА