16:11 13.03.2023

Українська спортсменка здобула золоту медаль на Кубку Європи з дзюдо

2 хв читати
Українська спортсменка здобула золоту медаль на Кубку Європи з дзюдо

Українська спортсменка й учасниця проєкту Olympic Dreams Анна Олійник-Корнійко здобула золоту медаль у категорії “до 70 кілограмів” на Кубку Європи з дзюдо – одному з наймасштабніших турнірів року з цього виду спорту. 

Спортсменка брала участь у складі кадетської збірної команди України. Всього українська чемпіонка перемогла у 5 сутичках зі спортсменками з Угорщини, Болгарії, Франції, Великобританії та Сербії.  

“Вітаємо Анну з блискучим виступом й першим місцем на престижному європейському турнірі. Це чергове золото, здобуте учасниками нашого проєкту міжнародних таборів, доводить, що системна робота з підтримки українських спортсменів вже дає результати. Для нас це сигнал продовжувати проєкт й надалі, забезпечуючи майбутніх зірок світового спорту необхідними умовами для тренування. Професійний спорт не пробачає пауз, тож, навіть попри війну, ми й надалі докладатимемо зусиль, щоб наш проєкт продовжував розвиватися й охоплювати якнайбільше перспективних спортсменів“, – зазначив меценат проєкту Olympic Dreams та Благодійного фонду “Майбутнє – дітям” Анатолій Бойко. 

Нагадаємо, що проєкт міжнародних таборів Olympic Dreams підтримують Міністерство молоді та спорту, Національний Олімпійський комітет України, посольства України у Греції та Кіпрі, а також партнери й меценати Благодійного фонду “Майбутнє – дітям”.

Влітку та восени 2022 року три групи спортсменів відправились до Греції, де відбувся перший формат таких кемпів. Там також було організовано дружній міжнародний турнір з дзюдо, в якому взяли участь спортсмени з Греції, Кіпру, Болгарії та України. Результатом турніру стали 9 золотих, 4 срібних та 9 бронзових медалей, а після табору українські спортсмени взяли ще 5 медалей на офіційних міжнародних турнірах.

Також у лютому 2023 року чергова група спортсменів тренувалась на території Республіки Кіпр та долучилась до міжнародних змагань з дзюдо Cyprus International Judo Tournament 2023, в яких 8 країн світу були представлені понад 700 учасниками. В п’яти вікових категоріях українські дзюдоїсти, вихованці Олімпійського коледжу під керівництвом заслуженого тренера України Карена Балаяна та Олександри Старкової здобули 30 медалей: 14 з яких золотих, 10 срібних та 6 бронзових.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА