Інтерфакс-Україна
17:19 14.12.2023

Спортивні змагання з глядачами на трибунах почнуть проводити на початку січня 2024 року

1 хв читати
Спортивні змагання з глядачами на трибунах почнуть проводити на початку січня 2024 року

В.о. міністра молоді та спорту України Матвій Бідний допускає, що спортивні змагання з глядачами на трибунах почнуть проводити вже на початку січня 2024 року.

"Через те, що процедура передбачає деякі дії, які мають здійснити організатори спортивних змагань, представники ДСНС, обласних військових адміністрацій, то я думаю, найімовірніше, на початку наступного року, на початку січня ми вже зможемо долучитися до перших змагань як глядачі", - сказав він в ефірі національного телемарафону в четвер.

Бідний наголосив, що кількість квитків на такі змагання буде обмежена з огляду на місткість укриттів.

За його словами, можливості проводити змагання з глядачами не буде в прифронтових територіях, зокрема в Харкові. Водночас міністр анонсував, що в Києві така можливість буде.

Як повідомлялося, 13 грудня Міністерство молоді та спорту України оприлюднило перелік додаткових заходів щодо допуску глядачів на трибуни спортивних змагань із дотриманням умов безпеки.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна закликала World Aquatics переглянути допуск російських та білоруських спортсменів до командних змагань

Збірна України обіграла збірну Ісландії з рахунком 2:0 і вийшла у плейоф відбору ЧС-2026

Міністри та урядовці країн-партнерів просять МПК надати роз'яснення щодо наслідків повернення НПК Росії та Білорусі

Мінспорту позбавило самбіста Риндовського спортивних звань

Україна закликає МОК та Міжнародний союз ковзанярів перевірити порушення "нейтрального статусу" російських спортсменів

Жіноча збірна України з важкої атлетики виграла Чемпіонат Європи

Міністр спорту про очікування від Олімпіади-2026: Є надії на фрістайл і біатлон

Міністр спорту Бідний: починаємо відраховувати 100 днів до участі наших спортсменів у зимовій Олімпіаді-2026 в Італії

"Суспільне" буде ексклюзивним транслятором зимової Олімпіади-2026 в Італії

Безбар’єрний марафон 26 жовтня: 5 тисяч бігунів із 30 країн світу вийшли на старт заради єдності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА