Інтерфакс-Україна
13:57 23.01.2024

Скелетоніст Лавренюк здобув срібну медаль на зимовій Юнацькій Олімпіаді в Південній Кореї

1 хв читати
Скелетоніст Лавренюк здобув срібну медаль на зимовій Юнацькій Олімпіаді в Південній Кореї

Скелетоніст Ярослав Лавренюк виборов срібну медаль на зимових Юнацьких Олімпійських іграх у Канвондо (Республіка Корея).

"Маємо другу нагороду на IV зимових Юнацьких Олімпійських іграх у Канвондо (Республіка Корея). Срібним призером головного мультиспортивного молодіжного форуму чотириріччя став прапороносець збірної України скелетоніст Ярослав Лавренюк. Медаль, яку виборов 16-річний спортсмен із Житомирщини, стала першою в олімпійській історії нашої держави у змаганнях із цього виду спорту", - йдеться в повідомленні пресслужби Національного олімпійського комітету.

Зазначається, що Лавренюк завершив свій виступ на санно-бобслейній трасі Alpensia, програвши 1.01 секунди чемпіону Емілсу Індріксонсу з Латвії.

Як повідомлялося, IV зимова Юнацька Олімпіада в Південній Кореї триває з 19 січня до 1 лютого 2024 року. Україну представляють 44 спортсмени у 12 спортивних дисциплінах.

Біатлоністка Поліна Пуцко здобула бронзову медаль у спринті на 6 км на зимовій Юнацькій Олімпіаді в Південній Кореї.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Роналду став першим футболістом-мільярдером зі статком $1,4 млрд

Італія подає в ООН пропозицію про перемир'я в Україні та Секторі Ґаза для Олімпійських ігор - міністр

Інформацію про 515 загиблих на війні спортсменів розміщено на сайті "Янголи спорту"

Україна закликала не допустити обрання представників РФ та Білорусі до керівних органів Європейської федерації гімнастики

Українська збірна ветеранів виборола 243 медалі на Strong Spirit’s Games 2025 у Мадриді

Професійні баскетболісти та ветерани об’єдналися на "Матчі Рівності" в Києві

Міжнародний паралімпійський комітет повністю відновив членство РФ та Білорусі

Збірна команда України прийме участь у Strong Spirit’s Games 2025 у Мадриді

Україна закликає відсторонити російських "нейтральних" атлетів від участі у ЧС з веслувального слалому

Україна закликає відсторонити російських і білоруських "нейтральних" важкоатлетів від участі у ЧС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА