Інтерфакс-Україна
07:23 28.03.2024

Прокуратура Іспанії вимагає засудити Рубіалеса до двох із половиною років в'язниці

1 хв читати

Іспанська прокуратура клопоче про вирок колишньому голові футбольної федерації країни Луїсу Рубіалесу, який поцілував футболістку Дженні Ермосо після перемоги жіночої збірної на чемпіонаті світу, до двох із половиною років тюремного ув'язнення, повідомляє в середу агентство ЕФЕ.

"Прокуратура просить засудити Луїса Рубіалеса до двох із половиною років ув'язнення за обвинуваченнями в сексуальному насильстві та примусі", - інформує агентство.

Крім того, прокуратура пропонує, щоб ще протягом двох років Рубіалес перебував під поліцейським наглядом на волі. На цей час прокуратура просить позбавити його права працювати у спортивній сфері. Крім того, пропонується заборонити Рубіалесу на чотири роки спілкуватися з Дженні Ермосо і підходити до неї ближче, ніж на 200 м, а також виплатити їй штраф у розмірі 50 тис. євро.

Під час церемонії нагородження на жіночому чемпіонаті світу 20 серпня 2023 року після перемоги збірної Іспанії 46-річний Рубіалес поцілував Ермосо в губи. Пізніше він вибачився і зазначив, що поцілунок стався за взаємної згоди. Сама футболістка заявила: "Мені не сподобалося, але що я могла зробити?" Після цього деякі ЗМІ повідомили, що федерація змусила Ермосо применшити серйозність інциденту.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко відвідав змагання ветеранів  "Київ незламний"

Україна закликає МОК і FIG відсторонити російську гімнастку Мельникову від міжнародних змагань як нейтральну спортсменку

Українські спортсмени здобули вже 17 ліцензій на участь у зимовій Олімпіаді-2026

Кабмін призначив 50 стипендій тренерам, які забезпечують підготовку до Олімпіади-2026 в Італії і Олімпіади-2028 в Лос-Анджелесі

Бій Усика з Дюбуа відбудеться 19 липня на стадіоні "Вемблі"

Рада підтримала законопроєкт щодо адаптивного спорту

Усик проведе бій з Дюбуа за пояс абсолютного чемпіона світу в суперважкій вазі 12 липня на стадіоні "Вемблі" – ЗМІ

Олімпіада-2028: П'ять нових видів спорту, гендерний паритет у командних змаганнях, нові медальні шанси

На літньому ЄЮОФ-2025 Україну представлятимуть 78 спортсменів у 12 видах спорту

Українська гімнастка здобула "золото" на Кубку світу в Болгарії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА