Інтерфакс-Україна
22:14 20.04.2024

Під час благодійного забігу та аукціону зібрали понад 3 мільйони гривень на дрони та протезування бійців - Кличко

1 хв читати

Кияни, які взяли участь в благодійному забігу на Трухановому острові та аукціоні зі збору коштів на дрони зібрали понад 3 мільйони гривень. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

"Сьогодні відбувся благодійний забіг на Трухановому острові. Підтримав активних киян. Також відбувся аукціон зі збору коштів на закупівлю дронів для ГУРу. Усього сьогодні зібрали понад  3 мільйони гривень. Дякую всім, хто допомагає нашим захисникам!" - заявив Віталій Кличко.

Він також розповів, що боксерські рукавички з автографами трьох відомих українських боксерів були продані на аукціоні за 60 тисяч гривень.

"Боксерські рукавички з моїм автографом та які підпишуть іще Володимир Кличко й Олександр Усик, продали на аукціоні за 60 тисяч гривень", - зазначив Віталій Кличко.

Раніше повідомлялося, що 20 квітня на Трухановому острові у Києві був організований благодійний забіг Spartan KYIV 2024 на підтримку Головного управління розвідки Міноборони. Метою заходу був збір коштів на FPV-дрони для підрозділів ГУР та на протезування і реабілітацію військових.

 

ОСТАННЄ

Міністри та урядовці країн-партнерів просять МПК надати роз'яснення щодо наслідків повернення НПК Росії та Білорусі

Мінспорту позбавило самбіста Риндовського спортивних звань

Україна закликає МОК та Міжнародний союз ковзанярів перевірити порушення "нейтрального статусу" російських спортсменів

Жіноча збірна України з важкої атлетики виграла Чемпіонат Європи

Міністр спорту про очікування від Олімпіади-2026: Є надії на фрістайл і біатлон

Міністр спорту Бідний: починаємо відраховувати 100 днів до участі наших спортсменів у зимовій Олімпіаді-2026 в Італії

"Суспільне" буде ексклюзивним транслятором зимової Олімпіади-2026 в Італії

Безбар’єрний марафон 26 жовтня: 5 тисяч бігунів із 30 країн світу вийшли на старт заради єдності

Вболівальники у Кракові вивісили банери про Львів та Волинь під час матчу з "Шахтарем"

Міністр спорту Бідний: Російські та білоруські спортсмени залишаються поза Паралімпійськими іграми-2026

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА