18:01 17.06.2024

Україна з великим рахунком програла Румунії в першому матчі на Євро-2024

1 хв читати

Збірна України програла з рахунком 0:3 Румунії в першому матчі чемпіонату Європи з футболу 2024 року.

Незважаючи на значну перевагу у володінні м'ячем (71%-29%), українська команда пропустила в першому таймі на 29-й хвилині, а в другому - на 53-й і 57-й.

У наступних матчах групового турніру Україна зіграє 21 червня зі збірною Словаччини, а 26 червня - Бельгії.

Український дім у Парижі під час Олімпіади-2024 матиме назву Volia Space - Бідний

НОК представив колекцію нової олімпійської форми для нацзбірної команди України від польської компанії 4F

Українські спортсмени отримали вже 101 ліцензію на участь в Олімпіаді в Парижі - Бідний

Українська збірна завоювала 5 медалей, зокрема 2 золотих, на Євро-24 з плавання

Україна закликає МОК позбавити російських дзюдоїстів ліцензій на Олімпіаду-2024

Україна стала переможцем Золотої Євроліги з волейболу

МОК оприлюднив перші результати перевірки "нейтральних атлетів", 17 із 42 не допущено до Олімпіади-2024 - НОК

Кабмін пропонує Раді посилити відповідальність за протиправний вплив на результати спортивних змагань

Ярослава Магучіх виборола "золото" на ЧЄ-2024 зі стрибків у висоту, у Геращенко "бронза"