19:15 14.08.2024

Понад 160 тис. працівників критичної інфрастурктури отримали бронь через "Дію" - Мінцифри

2 хв читати
Понад 160 тис. працівників критичної інфрастурктури отримали бронь через "Дію" - Мінцифри

Понад 160 тис. працівників критично важливих підприємств було заброньовано через "Дію", повідомило Міністерство цифрової трансформації України.

"Близько місяця працює електронне бронювання на порталі "Дія" для критично важливих підприємств і тих, які забезпечують потреби сил оборони. Швидко, прозоро та без людського фактору", - йдеться в телеграм-каналі в середу.

Щоб забронювати людину через "Дію", потрібно, щоб керівник компанії на порталі подав списки військовозобов'язаних співробітників на бронювання та засвідчив заяву електронним підписом. Далі система автоматично перевірить, чи працевлаштована людина офіційно і чи є дані в реєстрі "Оберіг". Після цього "Дія" надішле повідомлення керівнику про результат розгляду протягом доби.

Якщо перевірка пройде успішно, інформація про бронювання з'явиться у військово-обліковому документі, який можна сформувати на порталі "Дія" та в застосунку "Резерв+".

"Замість тижнів очікувань результату та походів установами з купою паперів - 15 хвилин і декілька автоматичних перевірок, щоб забронювати людину в "Дії", - наголошує Мінцифри.

Зазначається, що бронювання гарантує, що критично важливі підприємства не припинять роботу через нестачу кадрів. Українці матимуть доступ до базових життєвих потреб, незважаючи на дії ворога - стабільне постачання енергії, медичні послуги, а військові - дрони від українських виробників.

"Наразі бронювання доступне для критично важливих підприємств, далі працюватимемо над розширенням категорій", - повідомляє Мінцифри.

Послугу реалізує Міністерство цифрової трансформації спільно з Міністерством економіки та Міністерством оборони за допомогою проєкту "Підтримка цифрової трансформації", що фінансується USAID та UK Dev. Партнер проєкту - Фонд Східна Європа.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Viber запускає в Україні сервіс верифікованих знайомств

Квантові комп'ютери зможуть приносити практичну користь через п'ять-десять років - СЕО Google

Кіберфахівці ЗСУ та ГУР провели масштабну кібероперацію проти паливно-енергетичного сектору РФ - джерела

В застосунку "Дія" може з'явитися послуга розірвання шлюбу

Боремось за норму пільгового оподаткування крипти в законопроєкті про ринок віртуальних активів - нардеп

Герасим’юк: Україна жодного разу не вводила обмеження у сфері свободи слова за час повномасштабної війни

Кількість defense-tech компаній у "Дія.City" сягнула понад 240 резидентів – Шмигаль

"Vodafone Україна" погодив відтермінування погашення євробондів на 2 роки під зростання ставки і 2% винагороду

NovaPay за 9 міс. 2024 року подвоїв кількість власних POS-терміналів

MEGOGO в 2024 р. інвестував в україномовне озвучення контенту 38 млн грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА