Інтерфакс-Україна
17:10 02.10.2024

Держкомтелерадіо фіксує збільшення випуску в Росії пропагандистських антиукраїнських видань

1 хв читати

Державний комітет України з питань телебачення і радіомовлення фіксує збільшення випуску в Росії пропагандистських антиукраїнських видань.

"Держкомтелерадіо здійснює постійний моніторинг видавничої сфери держави-агресорки, Республіки Білорусь та тимчасово окупованої території України з метою виявлення фактів випуску у світ антиукраїнської видавничої продукції та проведення відповідних заходів, щоб унеможливити їх потрапляння на український книжковий ринок", - ідеться в повідомленні відомства.

Зазначається, що за результатами моніторингу, зокрема, ведеться Перелік книжкових видань, зміст яких спрямований на ліквідацію незалежності України, пропаганду насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини.

Згідно з повідомленням, протягом вересня до зазначеного переліку внесено 19 видань антиукраїнського змісту, а загалом станом на сьогодні у ньому міститься інформація про 510 пропагандистських видань.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трафік в мережі "Київстар" після удару РФ по енергетиці 8 листопада зріс більш ніж на 10% – до рекорду – CEO

Запуск 5G залежить від безпекової ситуації, але підготовка до аукціону ведеться

"Vodafone Україна" на тендері з викупу євробондів на $10,8 млн отримав заявок на суму в 8,7 раза більшу

Держрегулятор НКЕК потребує більшої фінансової незалежності та скасування юстування термінових рішень – голова

Ексзаступниця міністра оборони Черногоренко очолила Програму цифровізації ВККС

Кабмін запускає Координаційний штаб звʼязку

Уряд України та Mastercard підписали меморандум для прискорення реалізації цифрової стратегії країни

В Україні 42% дорослих і 70% підлітків користуються ШІ — дослідження Дія.Освіта

ПУМБ зазнав кібератак у 2024-2025 роках з використанням діпфейків на базі ШІ

Мінкультури спільно з Google проведуть навчання для держслужбовців щодо використання ШІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА