Інтерфакс-Україна
16:46 17.10.2024

Виявлено та заблоковано фейковий вебсайт Держприкордонслужби України

1 хв читати

Виявлено та заблоковано фейковий вебсайт Держприкордонслужби України, він дублював оригінальний сайт і використовувався для дезінформації, повідомила пресслужба Міністерства внутрішніх справ.

"Він (фейковий вебсайт Держприкордонслужби - ІФ-У) дублював структуру і наповнення офіційного сайту Державної прикордонної служби України з метою поширення дезінформації", - ідеться в повідомленні Держприкордонслужби в телеграмі в четвер.

Повідомляється, що доменне ім'я фейкового сайту було зареєстровано російським реєстратором доменних імен.

У повідомленні наводиться адреса офіційного вебсайту ДПСУ: https://dpsu.gov.ua. "Пам'ятайте, всі сайти органів державної влади України знаходяться в домені gov.ua. Не переходьте за сумнівними посиланнями та завжди перевіряйте інформацію", - наголошується в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінцифри запустило розділ "Позашкілля" з гуртками в застосунку "Мрія"

Федоров: Мінцифри працює над антикорупційними цифровими проєктами та розвитком телеком-сфери

До "Мрії" під’єднались уже понад 2,5 тис. шкіл - Федоров

Зеленський: Уже є перший мільйон заявок від українців у "Дії" на зимову підтримку

Через велике навантаження при подачі заявок на 1 тис. грн "Зимової підтримки" "Дія" може працювати нестабільно - сервіс

Трафік в мережі "Київстар" після удару РФ по енергетиці 8 листопада зріс більш ніж на 10% – до рекорду – CEO

Запуск 5G залежить від безпекової ситуації, але підготовка до аукціону ведеться

"Vodafone Україна" на тендері з викупу євробондів на $10,8 млн отримав заявок на суму в 8,7 раза більшу

Держрегулятор НКЕК потребує більшої фінансової незалежності та скасування юстування термінових рішень – голова

Ексзаступниця міністра оборони Черногоренко очолила Програму цифровізації ВККС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА