Інтерфакс-Україна
12:02 08.11.2024

Близько половини опитаних українців спілкуються з бізнесами через месенджери, третина хочуть отримувати повідомлення про знижки

1 хв читати
Близько половини опитаних українців спілкуються з бізнесами через месенджери, третина хочуть отримувати повідомлення про знижки

Близько половини опитаних українців (45%) вважають за краще взаємодіяти з компаніями за допомогою месенджерів, свідчать результати опитування, яке провела команда Rakuten Viber.

"45% респондентів взаємодіють із компаніями в месенджерах, ще 28% - на сайтах магазинів або маркетплейсів. На запитання "Де саме ви найчастіше спілкуєтеся з бізнесами?" відповіді розподілилися так: месенджери - 45%; сайти магазинів або маркетплейсів - 28%; телефонні дзвінки - 16%; SMS - 7%; електронна пошта - 4%", - зазначається в повідомленні пресслужби Rakuten Viber.

Результати опитування також показали, що 34% цікавляться знижками: 16% респондентів зазначили, що такі пропозиції корисно отримувати щотижня. Водночас 18% ніколи не хочуть отримувати інформацію про акції.

"Відповіді на запитання "З якою частотою вам справді корисно отримувати інформацію про акції від бізнесу?" розподілилися так: байдуже - 48%; з періодичністю в "ніколи" - 18%; щотижня - 16%; лише до свят - 7%; щомісяця - 5%; кілька разів на рік - 3%; лише до мого дня народження - 3%", - зазначено в повідомленні.

В опитуванні на офіційному каналі "Rakuten Viber Україна" взяли участь понад 35 тисяч користувачів. Ключова вікова група - 34-45 років, понад 50% респондентів віком до 45.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Данія надає супутникові послуги для оборони України через Оборонне агентство ЄС – уряд

Норвегія приєдналася до Талліннського механізму та планує інвестувати понад 100 млн грн на кіберстійкість України - Федоров

Фінляндія інвестує EUR30 млн у телеком-мережі України - Мінцифри

У "Резерв+" стало можливо сплатити штраф за невчасне уточнення персональних даних онлайн – Міноборони

Україна та Італія уклали документ, який передбачає виділення додатково 1 млн євро на зміцнення кібербезпеки – МЗС

"Нова пошта " в Молдові за перше півріччя 2025 року доставила 4,6 млн посилок , обсяг податків до Молдови склав 55,7 млн грн

"Укрпошта" відкрила модульне відділення у Римі, яке працюватиме під час URC2025 - Смілянський

xAI представила нову версію чат-бота Grok

Офіс "5 каналу" зазнав пошкоджень в результаті російського обстрілу

Глава соцмережі X Лінда Яккаріно несподівано оголосила про відставку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА