Інтерфакс-Україна
15:23 11.12.2024

Функція повернення коштів для абонентів Vodafone і Life вимкнена через виведення "Зимової єПідтримки" - СЕО EasyPay

2 хв читати

Функцію повернення коштів для абонентів операторів мобільного зв'язку Vodafone і Life вимкнуто через виведення в готівку у такий спосіб грошей, що надійшли в рамках програми "Зимова єПідтримка", повідомив СЕО українського сервісу онлайн-оплат EasyPay Олексій Авраменко.

"На жаль, ми були змушені вимкнути функцію "повернення грошей" для абонентів Vodafone та Life. Оскільки є "особливо розумні" українці, які вирішили в такий спосіб спаплюжити ідею 1000 грн "Зимової єПідтримки", сервіс не працюватиме для всіх, через нецільове використання державної допомоги", - написав він у фейсбуці.

Він також звернув увагу Мінцифри, Кабміну та мобільних операторів на таку можливість.

У коментарях до публікації користувачі фейсбуку запропонували перевіряти кожну операцію виведення коштів із мобільних рахунків найближчим часом.

Зі свого боку член фракції "Голос" у Верховній Раді Ярослав Железняк наголосив, що під час розроблення програми її організатори не подумали, наскільки легко буде перевести в готівку кошти, що надійшли.

"Ну і зрозуміло, що наші генії економіки навіть не подумали, як легко цю 1000 грн можна "отоварити". Уже сьогодні багато шахраїв зробили це в три прості кроки: отримали гроші, поповнили мобільний, зняли гроші з телефону готівкою. Дякую, шановні представники влади, особливо Мінекономіки, за те, що дозволили так класно використати державні гроші", - написав він у телеграм-каналі.

Як повідомлялося, програма "Зимова єПідтримка" ініційована президентом України Володимиром Зеленським і є одноразовою держдопомогою в розмірі 1000 грн та надається всім українцям, зокрема дітям, які перебувають на території України (за винятком тимчасово окупованих територій).

Програма стартувала 1 грудня з можливістю подати заявку через застосунок "Дія". З 4 грудня допомогу також можна буде отримати через "Укрпошту", а з 10 грудня - через відділення банків-партнерів. Сьогодні (11 грудня) кошти від програми почали надходити на рахунки зареєстрованих громадян.

Витратити допомогу можна на ліки, книжки, одяг, автобусні та залізничні квитки, на оплату комунальних послуг, перенаправити кошти на благодійні рахунки Сил безпеки і оборони або волонтерського фонду.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Через велике навантаження при подачі заявок на 1 тис. грн "Зимової підтримки" "Дія" може працювати нестабільно - сервіс

Трафік в мережі "Київстар" після удару РФ по енергетиці 8 листопада зріс більш ніж на 10% – до рекорду – CEO

Запуск 5G залежить від безпекової ситуації, але підготовка до аукціону ведеться

"Vodafone Україна" на тендері з викупу євробондів на $10,8 млн отримав заявок на суму в 8,7 раза більшу

Держрегулятор НКЕК потребує більшої фінансової незалежності та скасування юстування термінових рішень – голова

Ексзаступниця міністра оборони Черногоренко очолила Програму цифровізації ВККС

Кабмін запускає Координаційний штаб звʼязку

Уряд України та Mastercard підписали меморандум для прискорення реалізації цифрової стратегії країни

В Україні 42% дорослих і 70% підлітків користуються ШІ — дослідження Дія.Освіта

ПУМБ зазнав кібератак у 2024-2025 роках з використанням діпфейків на базі ШІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА