Інтерфакс-Україна
18:21 11.02.2025

В застосунку "Дія" може з'явитися послуга розірвання шлюбу

1 хв читати
В застосунку "Дія" може з'явитися послуга розірвання шлюбу

Міністерство цифрової трансформації (Мінцифри) вивчає доцільність запровадження послуги розірвання шлюбу в "Дії".

"Команда "Дії" наразі аналізує затребуваність та можливість реалізації послуги розірвання шлюбу онлайн серед українців. Від результатів цього дослідження залежить, чи з’явиться така послуга в "Дії" та чи розпочнеться робота над її розробкою", - повідомила пресслужба Мінцифри у відповідь на запит агентства "Інтерфакс-Україна".

Раніше повідомлялося, що в Україні 2024 року зареєстровано 150,21 тис. шлюбів, що на 19,3% менше, ніж торік. Водночас кількість зареєстрованих розірвань шлюбу зросла на 42,2% до 34,29 тис., у тому числі за рішенням суду – на 2.3%, до 1,31 тис.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Київстар" запустив послугу хмарного сервісу для українського бізнесу

Sigma mobile завершив відновлювальні роботи та готує посилену лінійку павербанків

lifecell впровадив технологію спільного номера для смартфона і смартгодинника

Укртелеком та Інститут спецзв’язку КПІ поглиблюють стратегічне партнерство з підготовки фахівців з інфокомунікацій та кібербезпеки

Дослідники зафіксували наймасовіший витік даних в історії, скомпроментовані майже 16 млрд облікових записів

Україна приєднається до єдиної роумінгової зони ЄС з 2026 року

"Київстар" отримав дозвіл на тестування супутникової технології Direct to Сell

ЄК запропонувала включити Україну в зону роумінгу ЄС

ШІ-стартап Маска xAI веде переговори щодо продажу акцій на $4,3 млрд - ЗМІ

Майже 50% опитаних у "Києві Цифровому" за першочергову цифровізацію гіда послуг для Захисників

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА