Інтерфакс-Україна
14:58 11.10.2025

У "Дії" з 13 жовтня тимчасово не працюватимуть дві послуги — заміна техпаспорта та перереєстрація авто

1 хв читати
У "Дії" з 13 жовтня тимчасово не працюватимуть дві послуги — заміна техпаспорта та перереєстрація авто

У "Дії" тимчасово з 13 жовтня не працюватимуть дві послуги — заміна техпаспорта та перереєстрація авто, послуги поновляться за кілька днів, повідомляється у телеграм-каналі "Дії" у суботу.

"Сплануйте заміну техпаспорта, купівлю чи продаж авто — послуги в Дії йдуть на піт-стоп. Через новий тариф на бланки зміниться вартість деяких водійських послуг, а саме — заміна техпаспорта та перереєстрація авто", - йдеться у повідомленні.

Через новий тариф на бланки зміниться їхня вартість, тож з 13 жовтня послуги відключать для підготовки. Вони запрацюють вже за декілька днів.

Щойно сервіс запрацює - буде окреме повідомлення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Британія, США та Австралія ввели кіберсанкції проти трьох російських провайдерів, а також чотирьох пов’язаних фізосіб

"Епіцентр" планує у 2026 р. задовольняти до 70% запитів клієнтів за допомогою ШІ

СЕО "Київстар" радить клієнтам подбати про резервне живлення роутерів через масові відключення

Національна платформа CISO Campus планує підготувати в перший рік роботи до 900 фахівців з кіберзахисту

Росія визнала небажаною українську компанію-розробника комп'ютерних ігор GSC Game World

Майже всі сервіси Cloudflare поновили роботу

Єврокомісія почала розслідування діяльності хмарних сервісів Amazon, Microsoft

Проблеми у роботі низки веб-сайтів та онлайн-сервісів спостерігаються у всьому світі через збій Cloudflare

Мінцифри запустило розділ "Позашкілля" з гуртками в застосунку "Мрія"

Федоров: Мінцифри працює над антикорупційними цифровими проєктами та розвитком телеком-сфери

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА