Інтерфакс-Україна
16:12 16.10.2025

FRACTAL впровадила консолідоване казначейство IT-Enterprise та досягла економії 1,7 млн грн на рік

2 хв читати
FRACTAL впровадила консолідоване казначейство IT-Enterprise та досягла економії 1,7 млн грн на рік

Група компаній FRACTAL (раніше Netpeak Group) спільно з українською IT-компанією IT-Enterprise впровадила систему консолідованого казначейства, що забезпечує управління всіма фінансовими операціями, інтеграцію з міжнародними платіжними системами й банками в усьому світі й дозволяє заощаджувати приблизно 1,65 млн грн ($40 тис.) на рік завдяки автоматизації процесів.

"Нам важливо бачити єдину фінансову картину всієї групи в режимі реального часу. Саме для цього ми впровадили консолідоване казначейство на базі ERP-системи від IT-Enterprise, що дозволяє централізовано керувати всіма грошовими потоками та погоджувати платежі", – цитуються у релізі слова засновника групи компаній FRACTAL Артема Бородатюка.

Зазначається, що впровадження консолідованого казначейства дало змогу вибудувати процес, під час якого відстежуються етапи від подання заявки на оплату до підтвердження оплати і формування звітності.

"Наше завдання - дати клієнту стабільний і результативний продукт автоматизації. Тепер кожен, хто подає заявку на оплату, може в реальному часі бачити її статус — від моменту подання до фактичної оплати", – наводяться слова СЕО та засновника IT-Enterprise Олега Щербатенка.

Група компаній FRACTAL об’єднує 25 бізнесів у різних напрямах, зокрема, Venture builders - Kiss My Apps та Tonti Laguna Group; група диджитал-агентств - Netpeak Agencies Group;група соціальних проєктів - 31 Group; SaaS-компанії - Serpstat, Ringostat, AcademyOcean, Finerd;консалтингові компанії - Netpeak Core, Netpeak Talent, Netpeak New; диджитал-маркетингова агенція - Inweb та компанія кар’єрного розвитку в диджитал-сфері - Choice 31.

FRACTAL декларую ціль збільшити сумарний дохід групи до 1% ВВП України.

Українська продуктова IT-компанія IT-Enterprise здійснює цифрову трансформацію реального сектору економіки. Серед клієнтів — Interpipe, "Нібулон", ДТЕК, "Суспільне мовлення", Фонд Повернись живим, Райффайзен Банк, "Укрнафта", "Укрзалізниця" та інші. На ринку IT-компанія працює понад 35 років.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

monobank працює з перебоями через участь мінімум 4% клієнтів у розіграшу з нагоди декларування 10 млн клієнтів

Поширення ШІ-інструментів в МСБ зросло вдвічі за рік – Mastercard

Ворог вчора пошкодив сортувальне депо та вантажне відділення "Нової пошти" в Ніжині

Ворог вночі поблизу Краматорська атакував дроном БДФ-авто "Нової пошти"

Комітет Ради пропонує звільняти від оподаткування продаж через цифрові платформи товарів до EUR2 тис. на рік

"Нову пошту" з 1 січня офіційно очолить операційний директор Тафійчук

Внаслідок атаки ГУР російський провайдер отримав понад 66 млн руб збитків - джерела

"Київстар" та Mastercard планують тестувати супутникову технологію Starlink Direct to Cell у платіжній інфраструктурі

"Укрпошта" закупила 100 перших поштоматів для власної мережі у "Модерн Експо" за 20,8 млн грн

Microsoft запустив конкурс Lingua з грантами до $50 тис. на розвиток української мови в ШІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА