Інтерфакс-Україна
17:47 08.01.2026

"Нова пошта" повідомляє про можливі затримки у доставці через несприятливі погодні умови на заході країни

1 хв читати
"Нова пошта" повідомляє про можливі затримки у доставці через несприятливі погодні умови на заході країни
Фото: Нова пошта

Лідер експрес-відправлень в Україні "Нова пошта" з групи Nova повідомила про можливі затримки у доставці через погіршення погодних умов у західних областях України, йдеться у повідомленні компанії.

"Через сніг, ожеледицю та спричинені ними ДТП поліція тимчасово перекрила рух на окремих ділянках доріг. На місцях заметів уже працює спецтехніка", - написала "Нова пошта" у телеграм-каналі в четвер.

У компанії наголосили, що роблять усе можливе, аби доставити відправлення якомога швидше.

Напередодні перший заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький повідомляв, що рух вантажного транспорту на території Рівненської, Житомирської та Львівської областей у четвер обмежено через ускладнення погодних умов, задіяно превентивні обмеження й у Київській, Волинській, Львівській та Тернопільській областях.

Укргідрометцентр також зазначав, що погодні умови у п’ятницю, 9 січня, можуть призвести до ускладнення роботи енергетичних, будівельних, комунальних підприємств та порушення руху транспорту на дорогах і вулицях України

Як повідомлялось 7 січня, Кабінет міністрів доручив відповідним відомствам забезпечити повну готовність до значного погіршення погодних умов через циклон, щоб мінімізувати наслідки негоди.

Основним видом діяльності "Нової пошти" є експрес-доставка документів, посилок та палетованих великогабаритних вантажів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нацрада зареєструвала як онлайн-медіа телеграм-канали "Труха Україна", ФК "Металіст" та Instagram Мілевського

Працездатність мережі "Vodafone-Україна" на Дніпропетровщині близько 80%, у lifecell автономно працює 72% станцій

Дніпропетровська область отримає додаткові генератори з Києва та інших областей для посилення зв'язку – Федоров

"Vodafone Україна" оголосив черговий викуп євробондів на $1,5 млн

Бета-тестування національної LLM планується навесні 2026р – 1-й віцепрем’єр

Застосунок Резерв+ сповіщатиме про ключові події та запити користувача – Міноборони

"Фокстрот" відкрив і оновив загалом 10 магазинів у 2025 р.

Соцмережа Телеграм очолює рейтинг джерел новин та інформації для українців – дослідження Ipsos

Ринок провайдерів фіксованого інтернету за 11 міс-2025 збільшив сплату податків на 48,5%

З 1 січня 2026р. українці користуватимуться мобільним зв’язком в ЄС без доплат за роумінг

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА