19:04 18.04.2019

Нацрада з телерадіомовлення за продовження аналогового мовлення для місцевих компаній і в прикордонних з РФ районах до 31 грудня

1 хв читати
Нацрада з телерадіомовлення за продовження аналогового мовлення для місцевих компаній і в прикордонних з РФ районах до 31 грудня

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення схвалила проект постанови Кабінету Міністрів "Про внесення зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу України" щодо продовження терміну мовлення для місцевих телекомпаній і територій, що межують із Російською Федерацією, підготовлений Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації (Держспецзв'язку).

Як наголошується на сайті регулятора, зазначений проект постанови передбачає зміну дати припинення використання аналогової технології мовлення для визначених Нацрадою каналів мовлення, що межують з РФ і тимчасово окупованими територіями, а також каналів мовлення телерадіоорганізацій місцевого мовлення, що не мають ліцензій на цифрове мовлення з 1 травня на 31 грудня 2019 року.

Як повідомлялося, відключення аналогового телемовлення на всій території України за винятком територій з особливим режимом мовлення стартувало з 1 вересня 2018 року.

Пізніше, уряд України вирішив зберегти аналогове телемовлення на територіях, що межують з Росією, а також для Національної громадської телерадіокомпанії України (НГТУ) і місцевих телекомпаній, які не мають ліцензій на цифрове мовлення за списком Нацради з питань телебачення і радіомовлення до 31 грудня 2018 року.

Згідно з даними Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, на кінець вересня 2018 року ефірним способом прийому телесигналу користувалися 32,3% домогосподарств в Україні, з них лише 8% приймали ефірний сигнал у цифровому стандарті.

 

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Розширення ЗВТ з Ізраїлем на сферу послуг спростить закупівлю українських ІТ-послуг для ізраїльських компаній - думка

Керівництво "112.Україна" вимагає від влади негайно припинити тиск на телеканал - заява

Замість Олександра Ткаченка "1+1" очолив В'ячеслав Мієнко

Нацрада з телерадіомовлення припинила трансляцію російських каналів у готелі на Черкащині після звернення СБУ

Twitter заморозив тисячі акаунтів, пов'язаних із кампанією проти акцій протесту в Гонконзі

Google має понести покарання за маніпулювання думкою виборців, вважає Трамп

"Київстар" випередив "Vodafone Україна" та lifecell за якістю мережі у 2018 році

Нацрада з телерадіомовлення через суд анулює ліцензії 17 медіа і провайдерів, які не подали інформацію про структуру власності

Кодування супутникового телесигналу не вплине на роботу телеком-ринку в Україні - керівник відеосервісу Megogo

Нацрада перенесла розгляд результатів позапланової перевірки NewsOne

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА