Інтерфакс-Україна
20:47 03.05.2019

Україна може виставити 5G-ліцензії на конкурс у 2020

1 хв читати
Україна може виставити 5G-ліцензії на конкурс у 2020

Національна комісія, що здійснює держрегулювання в сфері зв'язку та інформатизації, в 2020 році може виставити на торги перші ліцензії на 5G-частоти (п'яте покоління мобільного зв'язку), повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі Мінінфраструктури з посиланням на міністра.

"Сьогодні у нас була зустріч із регулятором. Вони бачать велику перспективу 5G-технологій. За їхніми словами, Україна наступного року зможе виставити на продаж перші ліцензії на 5G. Такий план регулятора, і ми його гаряче підтримуємо", - процитували в прес- службі слова В.Омеляна.

Як повідомлялося, "Укравтодор" спільно з Nokia і Vodafone Україна з 25 квітня запустив тестову IoT систему дорожньої безпеки на 21км автодороги Н01.

Про тестування рішень для 5G мереж у квітні заявили також два інших найбільших мобільних оператори країни - Київстар і lifecell.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський підписав закон про підвищення стандартів мобільного інтернету та зв’язку

Тестування супутникового зв'язку Starlink Direct to Cell відкрито усім абонентам "Київстар" в Україні

Кабмін з січня 2026р. передав МПІУ, Укрінформ і Центр страткомунікацій від Мінкультури до Держкомтелерадіо

"Vodafone Україна" на тендері з викупу євробондів на $10,8 млн отримав заявки на $127,14 млн

Британія, США та Австралія ввели кіберсанкції проти трьох російських провайдерів, а також чотирьох пов’язаних фізосіб

"Епіцентр" планує у 2026 р. задовольняти до 70% запитів клієнтів за допомогою ШІ

СЕО "Київстар" радить клієнтам подбати про резервне живлення роутерів через масові відключення

Національна платформа CISO Campus планує підготувати в перший рік роботи до 900 фахівців з кіберзахисту

Росія визнала небажаною українську компанію-розробника комп'ютерних ігор GSC Game World

Майже всі сервіси Cloudflare поновили роботу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА