13:03 14.05.2019

Порошенко за правилами звільнив екс-главу НКРЗІ П.Яцука

2 хв читати
Порошенко за правилами звільнив екс-главу НКРЗІ П.Яцука

Президент України Петро Порошенко поновив на посаді раніше звільненого главу Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сфері зв'язку та інформатизації Петра Яцука, який є також головою наглядової ради дата-центру "Парковий", після чого знову звільнив його, пославшись на підстави, передбачені законом "Про очищення влади".

Як зазначається в указах президента №220-223 від 14 травня 2019 року, главу НКРЗІ Олександра Животовського звільнено у зв'язку з поновленням на посаді П.Яцука, після чого П.Яцука було знову звільнено, а О.Животовського - знову призначено главою НКРЗІ.

Як повідомлялося, 17 травня 2014 року в.о. президента України 17 травня Олександр Турчинов змінив шістьох із семи членів НКРЗІ. До нового складу зі старого перейшла член комісії Олена Уласенко, яка відповідала в комісії за регулювання радіочастотного ресурсу.

У червні 2014 року екс-глава НКРЗІ П. Яцук звернувся до Вищого адміністративного суду (ВАСУ) з вимогою поновити його на посаді.

29 липня 2014 року президент України Петро Порошенко звільнив з посади голови НКРЗІ Андрія Семенченка та призначив замість нього О.Животовського; крім того, глава держави частково змінив склад комісії, зокрема, були звільнені члени регулятора О.Уласенко, Анатолій Довгий, Сергій Дзюба, Володимир Олійник. До нового складу зі старого перейшли Володимир Гресько й Олександр Скляров, а крім них членами комісії були призначені Віктор Лагошин і Віктор Мазур.

Відповідно до закону "Про телекомунікації" НКРЗІ складається з голови та семи членів, які призначаються указом президента.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Кіберполіція в Дніпрі припинила діяльність провайдера, який поширював піратський контент

Зеленський звільнив Артеменка з НКРЗІ, повернувши його до Нацради з питань телебачення і радіомовлення, виключивши з неї Горковенка

SpaceX запустила перші 60 супутників системи глобального інтернету Starlink

Зеленський на iForum: Тут набагато приємніше, ніж на Банковій, справжні живі люди

Україні спочатку потрібно реалізувати всі можливості 4G і вже після цього переходити до освоєння 5G - СЕО "Ericsson Україна"

США прийняли рішення про відстрочку заборони на бізнес з Huawei на 90 днів

Витрати на впровадження 5G в Україні можуть окупатися десятиліттями - "Київстар"

5G може з'явитися в Україні у 2020 р. - НКРЗІ

Huawei розраховує підписати з Британією угоду щодо прозорості розробок мереж 5G

Дзвінки у WhatsApp використовувалися для встановлення програм-шпигунів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА