12:35 24.05.2019

Зеленський звільнив Артеменка з НКРЗІ, повернувши його до Нацради з питань телебачення і радіомовлення, виключивши з неї Горковенка

2 хв читати
Зеленський звільнив Артеменка з НКРЗІ, повернувши його до Нацради з питань телебачення і радіомовлення, виключивши з неї Горковенка

 Президент України Володимир Зеленський своїми указами звільнив Юрія Артеменка з посади члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), а також поновив його на посаді члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, звільнивши з цієї посаді Володимира Горковенка.

"Звільнити Артеменка Юрія Анатолійовича з посади члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації", - йдеться в указі №324/2019, оприлюдненому на сайті президента у п'ятницю.

Також указом №322 Зеленський скасував указ Порошенка від 4 травня 2019 р. №186, яким п'ятий президент України звільнив Артеменка з посади члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Іще одним своїм указом (№323/2019) глава держави скасував указ президента Порошенка від 4 травня 2019 р. №187, яким той призначив членом Нацради з питань телебачення і радіомовлення Горковенка.

Артеменко був главою Нацради з телерадіо до указу Порошенка.

Як повідомлялося, 4 травня 2019 року президент України Порошенко своїм указом звільнив Артеменка з посади члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Перед цим Артеменко особисто повідомив про своє рішення подати у відставку з посади глави Нацради з двох причин: "По-перше, проста людська втома - протягом 5 років у постійному стресі працювати щодня, по 10-12 годин, іноді навіть без вихідних. По-друге, пропозиція, яка надійшла саме в цей час, перейти на іншу роботу".

НКРЗІ є колегіальним органом, який створюється у складі голови та шести членів. Термін їхніх повноважень - шість років. Голову та членів НКРЗІ призначає на посаду та звільняє з них президент. Донедавна в комісії була одна вакансія.

Голову й чотирьох членів у нинішньому складі НКРЗІ було призначено в травні-вересні 2014 року, а одного - в червні 2016 року.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Київстар" розширив статус сертифікованого партнера Microsoft

"Київстар" розширив статус сертифікованого партнера Microsoft

У роботі Facebook і Instagram фіксуються збої

Виключно українською здійснюють мовлення 12 телеканалів, в ефірі "Інтера", "К1" та "України" частка україномовного контенту менша за 80% - регулятор

"Укрпошта" відкрила електронну передплату газет і журналів на II половину 2021 р.

Мінцифри з МОН та "Освіторією" мають намір оцифрувати програму для середньої та старшої школи

"Vodafone Україна" запускає сервіс захисту автомобіля від викрадення Vodafone Guardian

Нацрада з телерадіомовлення готова стати переговорним майданчиком для врегулювання конфлікту провайдера Lanet і медіагруп

Змова найбільших медіагруп у частині підвищення роялті призведе до суттєвого подорожчання ТБ-послуг - ІнАУ

НКРЗІ спростила процедуру перенесення номера абонента з грудня, реалізувала принцип "єдиного вікна" для отримання послуги

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА