17:23 01.07.2019

Український ринок мобільного зв'язку в 2019-му вперше за шість років зросте вище інфляції - "Київстар"

3 хв читати
Український ринок мобільного зв'язку в 2019-му вперше за шість років зросте вище інфляції - "Київстар"

Ринок мобільного зв'язку в Україні вперше з 2014 року в 2019 році може показати позитивне зростання доходів з урахуванням корекції на інфляцію, повідомив президент мобільного оператора компанії "Київстар" Олександр Комаров журналістам у Львові в суботу.

"У 2019-му вперше з 2014 року ми зможемо показати позитивне зростання з урахуванням корекції на інфляцію. Якщо ми зараз прогнозуємо, що зростання ринку буде близько 15%, то індустрія зможе показати приріст у 6,5% у реальних грошах, скоригованих на інфляцію", - сказав він.

Згідно з оприлюдненою оператором інформацією з посиланням на офіційні дані мобільних операторів, IMF, Нацбанку і Держстату, доходи операторів ринку мобільного зв'язку в Україні в 2014 році скоротилися на 10,6%, в 2015-му - на 29%, в 2016-му - на 2,9%, в 2017-му - на 5,9%, в 2018-му - на 0,3%. У 2019 році в "Київстарі" очікують реального зростання доходів на ринку, скоригованих на зростання інфляції в країні.

Комаров також повідомив, що "Київстар" розвивається "трохи краще за ринок": якщо в першому кварталі поточного року ринок приріс у середньому на 20%, то "Київстар" - на 21%.

"Це дуже високий показник з урахуванням розміру бізнесу. Я навіть сказав би, що це рекордний показник за багато років. Ми так зростали лише на етапі освоєння мобільного зв'язку, коли у нас дуже різко зростала пенетрація. А зараз у нас дуже різко зростає пенетрація дата-послуг", - наголосив голова "Київстару".

Він також зазначив, що близько 60% телефонів в базі оператора - смартфони.

"Насправді індустрія непогано розвивається. Але навіть при цьому їй є куди зростати з урахуванням корекції на інфляцію. Нам треба вийти на стабільне економічне зростання і зростати з випереджальними темпами, щоб забезпечити баланс між зростанням споживання та зростанням наших доходів - тому що ми реінвестуємо левову частку цього доходу для того, щоб забезпечувати зростаюче споживання", - зазначив голова компанії.

Як повідомлялося, "Київстар" у січні-березні 2019 року збільшив загальний дохід на 20,2% порівняно з аналогічним періодом 2018 року - до 5,125 млрд грн. Доходи від послуг мобільного зв'язку в першому кварталі 2019 року збільшилися на 20,6% порівняно з аналогічним періодом 2018 року - до 4,763 млрд грн. Показник EBITDA оператора збільшився на 33,6% порівняно з аналогічним періодом 2018 року - до 3,223 млрд грн. Маржа EBITDА зросла на 6,3 процентних пункту - до 62,9%. я

"Київстар" - найбільший український мобільний оператор. Надає послуги зв'язку і передання даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій, зокрема 4G. Його послугами станом на кінець 2018 року користувалися близько 26,4 млн абонентів мобільного зв'язку і близько 0,9 млн клієнтів фіксованого інтернету.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Кількість імен в домені ".UA" у 2020 році збільшилася на 2,3%

Live Network перезапустить телеканал Kyiv.Live із березня

Дослідження SAP: бумери та люди покоління X повернуться до купівлі офлайн швидше, ніж представники інших поколінь

"Vodafone Україна" обійшов "Київстар" та lifecell за швидкістю мобільного інтернету в II півріччі 2020 - Ookla

"Vodafone Україна" запустив можливість оплатити адміністративний збір за "Е-Малятко" мобільними коштами

Ми повинні синхронізувати плани розвитку цифрових міст України - голова Smart City.UA Юрій Назаров

У комітеті Ради з питань цифрової трансформації виступають проти регулювання в Інтернеті

Мінцифри відстежує світовий досвід створення незалежного регулятора безпеки в Інтернеті

Telegram минулого тижня видалив сотні закликів до насильства в США

Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей відхилила всі заявки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА