11:57 08.07.2019

"Київстар" запустив платну підписку на стікерпаки Viber через сервіс "Смарт-Гроші"

3 хв читати
"Київстар" запустив платну підписку на стікерпаки Viber через сервіс "Смарт-Гроші"

Мобільний оператор компанія "Київстар" надав можливість оплати підписки на стікерпаки у Viber (є частиною компанії Rakuten Inc) через власний фінсервіс "Смарт-Гроші" для абонентів передоплати, повідомляє спільний прес-релізі компаній.

"Це перший досвід колаборації месенджера і сервісу мобільних платежів, який було реалізовано в Україні", - зазначили в прес-службі мобільного оператора.

Користувачі сервісу "Смарт-Гроші" зможуть оформити підписку на всі стікерпаки у Viber за 20 грн/міс. і отримати доступ відразу до всіх колекцій стікерів, які налічують понад 500 картинок.

Зазвичай користувачі Viber оплачують кожен стікерпак окремо, але одноразово - за ціною 52-54 грн за один стікерпак.

Користуватися послугою можуть абоненти передплаченого зв'язку «Київстар», які встановили додаток "Смарт-Гроші", оскільки розрахунки відбуваються з мобільного рахунку.

"Запуск спільного проекту з Viber - це важливий крок для нас. Ми впевнені, що таке партнерство допоможе розвивати культуру оплат мобільними грошима і, таким чином, допомагати жителям України прагнути до безготівкової економіки", - зазначила керівник групи грошових переказів і платежів "Київстару" Олена Суворова.

За даними компанії Rakuten Viber, українці щодня здійснюють у Viber близько 4 млн дзвінків та відправляють 11 млн повідомлень

"Для Viber - це перший досвід такого співробітництва в Україні", - зазначив старший директор з розвитку бізнесу Viber у Європі, Африці й на Середньому Сході Атанас Райков.

У "Київстарі" також відзначили, що на сьогодні з моменту запуску сервісу в вересні 2018 року здійснено 6,4 млн транзакцій, а найбільш затребуваними сервісами стали: оплата телекомунікаційних послуг, національних лотерей, покупки в інтернеті й оплата проїзду в громадському транспорті.

Як повідомлялося, "Київстар" запустив фінсервіс "Смарт-Гроші" для абонентів передоплати у вересні 2018 року. Під час запуску оператор встановив максимальний ліміт на кількість грошей на рахунку абонента у 8 тис. грн, річний обіг за гаманцем - не більш як 62 тис. грн, місячний ліміт - не більш як 10 тис. грн, межа з однієї операції - не більш як 3 тис . грн.

Послуга "Смарт-Гроші" надається на базі електронних грошей Національної платіжної системи "Простір" у партнерстві з АТ "Альфа-Банк".

"Київстар" - найбільший український мобільний оператор. Надає послуги зв'язку і передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, зокрема 4G. Його послугами станом на кінець 2018 року користувалося близько 26,4 млн абонентів мобільного зв'язку і близько 0,9 млн клієнтів фіксованого інтернету.

Як повідомлялося з посиланням на звіт материнської компанії VEON, чистий дохід "Київстару" за підсумками 2018 року - 18,719 млрд грн, що на 13,2% більше, ніж за 2017 рік. Показник EBITDA зріс на 14,2% - до 10,529 млрд грн, при цьому маржа EBITDA збільшилася на 0,5 відсоткових пункти - до 56,2% ..

Згідно зі звітом нідерландської VEON Ltd., вона контролює 100% акцій "Київстару".

Акції групи котируються на фондовій біржі NASDAQ (Нью-Йорк).

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

1+1 media переносить дату кодування супутникового сигналу на 28 січня за результатами аналізу рівня готовності населення

Супутниковий провайдер Viasat заявляє про шахрайські дії стосовно нього в інтернеті та соцмережах

ІнАУ та УСПП вбачають у законопроекті "Про діяльність медіа" значні ризики збільшення цензури

Уся реклама з 16 січня має бути українською мовою - Нацрада

Іномовник UA|TV припинив міжнародну трансляцію

Влада Євросоюзу посилює захист споживачів у цифровому просторі

1+1 media у 2019 року ініціювала 22 кримінальні провадження у зв'язку з піратством

Нацрада з телерадіомовлення оштрафує телеканал "НАШ" на 105,6 тис. грн через трансляцію інтерв'ю Гордона з Азаровим

Нацрада з телерадіомовлення призначила позапланову перевірку телеканалу "Прямий" за посягання на честь президента

Нацрада з телерадіомовлення перевірить ZIK і "112. Україна" через трансляцію заборонених висловлювань деяких політиків

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА