Інтерфакс-Україна
13:35 17.07.2019

Офіс президента України ініціює створення Ради з питань свободи слова

1 хв читати
Офіс президента України ініціює створення Ради з питань свободи слова

Офіс президента України (ОПУ) ініціює створення Ради з питань свободи слова при главі держави, до якої увійдуть представники центральних засобів масової інформації, повідомив заступник керівника ОПУ Кирило Тимошенко.

"Для нас важливий діалог із медіаспільнотою, тому ми запускаємо роботу ради. Вона збиратиметься регулярно", - сказав Тимошенко під час наради "Свобода слова та інформаційна безпека України: спільні виклики - спільні рішення" в середу.

До складу ради увійдуть по одному представнику від кожної редакції центральних ЗМІ.

Очікується, що рада допомагатиме фіксувати й усувати загрози для свободи слова, прояви цензури. Серед пріоритетів роботи ради також є захист права журналістів на професію. Для цього в раді будуть представники силових відомств і медіаюристи.

Аналогічні ради, до складу яких увійдуть представники регіональних ЗМІ, запропоновано створити при кожному голові обласної державної адміністрації.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Комітет Ради пропонує звільняти від оподаткування продаж через цифрові платформи товарів до EUR2 тис. на рік

"Нову пошту" з 1 січня офіційно очолить операційний директор Тафійчук

Внаслідок атаки ГУР російський провайдер отримав понад 66 млн руб збитків - джерела

"Київстар" та Mastercard планують тестувати супутникову технологію Starlink Direct to Cell у платіжній інфраструктурі

"Укрпошта" закупила 100 перших поштоматів для власної мережі у "Модерн Експо" за 20,8 млн грн

Microsoft запустив конкурс Lingua з грантами до $50 тис. на розвиток української мови в ШІ

Google запускає другу навчальну когорту програми “Академія ШІ для освітян від Google”

У "Дії" з 13 жовтня тимчасово не працюватимуть дві послуги — заміна техпаспорта та перереєстрація авто

В "Дії" стартувало голосування за представника України на "Дитячому Євробаченні-2025", фінал відбудеться 12 жовтня

Свириденко: розлучення онлайн в "Дії" ніяким чином не впливає на бажання людей розлучатися

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА