Інтерфакс-Україна
16:54 05.08.2019

"Укртелеком" спільно зі словенською Iskratel розпочав будівництво оптичної мережі ще в 66 населених пунктах

2 хв читати
"Укртелеком" спільно зі словенською Iskratel розпочав будівництво оптичної мережі ще в 66 населених пунктах

"Укртелеком" розпочав будівництво оптичної мережі в 66 невеликих населених пунктах різних областей України в рамках спільного проекту зі словенською телекомунікаційною компанією Iskratel.

Як повідомляється на сайті "Укртелекому", в 65 населених пунктах 16 областей, які підключили в рамках проекту на початку липня 2019 року, жителі вже починають користуватися швидкісним інтернетом, і кількість їх постійно збільшується. При цьому останнім часом темпи підключення абонентів зросли до сотні на добу.

Отже, роботи з будівництва оптики тривають уже в 19 областях: Запорізькій, Волинській, Івано-Франківській, Рівненській, Хмельницькій, Чернівецькій, Миколаївській, Одеській, Херсонській, Полтавській, Сумській, Харківській, Вінницькій, Житомирській, Черкаській, Чернігівській, Дніпропетровській, Кіровоградській і Тернопільській.

Як повідомлялося, "Укртелеком" інвестує близько 270 млн грн у розвиток швидкісної оптичної мережі доступу в інтернет за технологією GPON у майже 300 невеликих містах і селах, з яких близько 135 млн грн - залучені кошти Словенського банку розвитку (SID Bank).

Проект розрахований на два роки й передбачає будівництво понад 3,5 тис. км волоконно-оптичних ліній і швидкість доступу абонентів до 200 Мбіт/с, з можливістю користуватися інтернет-телефонією та інтерактивним телебаченням і буде реалізований спільно зі словенською телекомунікаційною компанією Iskratel.

ПАТ "Укртелеком" завершило 2018 рік із чистим прибутком 474 млн грн, що на 45,1% менше, ніж за підсумками 2017 року. Виручка оператора за минулий рік скоротилася на 2,3% - до 6,449 млрд грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Тестування супутникового зв'язку Starlink Direct to Cell відкрито усім абонентам "Київстар" в Україні

Кабмін з січня 2026р. передав МПІУ, Укрінформ і Центр страткомунікацій від Мінкультури до Держкомтелерадіо

"Vodafone Україна" на тендері з викупу євробондів на $10,8 млн отримав заявки на $127,14 млн

Британія, США та Австралія ввели кіберсанкції проти трьох російських провайдерів, а також чотирьох пов’язаних фізосіб

"Епіцентр" планує у 2026 р. задовольняти до 70% запитів клієнтів за допомогою ШІ

СЕО "Київстар" радить клієнтам подбати про резервне живлення роутерів через масові відключення

Національна платформа CISO Campus планує підготувати в перший рік роботи до 900 фахівців з кіберзахисту

Росія визнала небажаною українську компанію-розробника комп'ютерних ігор GSC Game World

Майже всі сервіси Cloudflare поновили роботу

Єврокомісія почала розслідування діяльності хмарних сервісів Amazon, Microsoft

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА