10:44 08.08.2019

Київстар, Vodafone і lifecell домовилися перерозподілити радіочастоти в діапазоні 900 МГц

1 хв читати
Київстар, Vodafone і lifecell домовилися перерозподілити радіочастоти в діапазоні 900 МГц

Мобільні оператори "Київстар", "Vodafone Україна" та lifecell домовилися про перерозподіл радіочастот (РЧР) у діапазоні 900 МГц для забезпечення ефективного використання РЧР кожним.

Як повідомляється на сторінці Офісу ефективного регулювання (BRDO) у Facebook, наступним етапом буде узгодження регіонального розподілу радіочастот і надання на розгляд і затвердження на державному рівні.

"Ми продовжуємо роботу над зменшенням цифрового розриву й очікуємо, що вже протягом 1,5 року оператори зможуть розвинути мережі, щоб вони забезпечували доступ до 4G майже для 100% населення України, незалежно від місця проживання", - зазначає BRDO.

Як повідомляло агентство, раніше НКРЗІ запропонувала "Київстару" й "Інтертелекому" здати "надлишок" радіочастот у смузі 900 МГц.

"Київстар" готовий здати до 86 МГц частот, але не згоден "ділити все порівну".

Оператор мобільного зв'язку "Vodafone Україна" вважає за необхідне створення для операторів паритетних умов щодо раніше використовуваних в інших цілях низьких частот, а в компанії lifecell заявляють, що в умовах упровадження нової технології керуватися термінологією "навантаження на абонента" не зовсім коректно й наполягають на рівних частках спектра.

Раніше президент Володимир Зеленський постановив до серпня вивільнити "цифровий дивіденд", до жовтня - усунути дефрагментацію на 824-960 МГц для впровадження 3G і 4G.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА