Інтерфакс-Україна
12:16 18.09.2019

ВР ухвалила в другому читанні закон про скасування ліцензій для телеком-операторів

1 хв читати
ВР ухвалила в другому читанні закон про скасування ліцензій для телеком-операторів

Верховна Рада України ухвалила в другому читанні законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення переліку видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню" (№1050).

Документ підтримали 349 народних депутатів на засіданні в середу, передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна".

Згідно з пояснювальною запискою до законопроекту, оприлюдненою на сайті ВР, очікується, що його ухвалення зменшить адміністративний тиск на суб'єкти господарювання та спростить ведення бізнесу шляхом усунення зайвих обмежень у сфері телекомунікацій.

Щоб розпочати діяльність на ринку, оператору необхідно буде лише повідомити профільному регулятору - Національній комісії, що здійснює держрегулювання в сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ) - про початок такої діяльності.

Закон також реалізує положення Угоди про асоціацію з ЄС у частині скасування регуляторних бар'єрів доступу на ринок телекомунікаційних послуг.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українці за рік стали споживати більше україномовного контенту, третина скоротила споживання новин – опитування

У мережі Starlink Direct to Cell менш ніж за місяць зареєструвалося понад 2 млн абонентів – CEO "Київстар"

Кількість резидентів Дія.City зросла на 43% з серпня, проте кількість платників ПнВк зменшується протягом року

На платформі "Кар’єра ветерана" розміщено уже понад 42 тис. вакансій

lifecell відзвітував про 69,6% працездатності мережі в Одесі та 83,8% – в області після обстрілів 13 грудня

Відеопродакшн-студія Location увійшла до складу групи Fractal після продажу частки

Доступність мереж мобільного зв’язку в Одесі відновлена до 60% - віцепрем’єр Федоров

Китайська ракета вивела на орбіту два експериментальні супутники

Продажі складаних смартфонів у світі зростуть на 10% у 2025 році, у 2026 році зростання прискориться до 30%

"Київстар" зміг запустити першу базову станцію за пришвидшеною процедурою за 4,5 міс. – СЕО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА