17:07 27.09.2019

Нова Податкова є складовою частиною "держави у смартфоні" - Верланов

2 хв читати
Нова Податкова є складовою частиною "держави у смартфоні" - Верланов

На міжнародному International IT Forum 2019 урядовцями було презентовано план створення «держави у смартфоні», щоб максимально автоматизувати всі сервіси, а чиновники не брали участь у відносинах "держава-населення". Важливою складовою цього стануть сервіси для платників податків. Про це зазначив на своєї сторінці у Фейсбук голова Державної податкової служби Сергій Верланов.

"Тепер і уряду є, чим поділитися на таких заходах. Мотивує, що діджиталізацією в Україні займається така команда. Потужна презентація Mykhailo Fedorov і Andriy Fedoriv, які представили план створення держави в смартфоні. І це були не повітряні замки, а покрокова детальна інструкція, як держава буде перетворюватись в простий і максимально зручний для людей сервіс", - пише Сергій Верланов.

Він також повідомив, що у своєму виступі зазначив, що Нова Податкова також є частиною цього державного сервісу, коли сплачувати податки стане так само зручно, як зараз забронювати он-лайн готель чи викликати таксі.

"Ми виходимо з того, що зручні сервіси для платників податків – це лише частина нашого масштабного плану. Ми переглянемо наші підходи і до організації перевірок, і до судової практики.  Головна ідея – це повне перезавантаження податкової служби, це побудова партнерських відносин між податковою - як сервісом, і платником - як нашим клієнтом", - підкреслив голова ДПС.

Сергій Верланов вважає, що такі нові підходи зможуть змінити відношення до сплати податків від самих платників.

"Податки мають не вибиватися, а добровільно сплачуватися. У той же час, люди мають бачити реальну користь від цих дій – що їх гроші йдуть на економічний розвиток та зміцнення держави, зростання соціального захисту.  У нас є чіткий план, як цього досягти, і ми знаємо, як це зробити", - відмітив головний податківець.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Vodafone Україна" підтримав інформкампанію НБУ із протидії платіжному шахрайству

Кабмін звільнив главу Держспецзв'язку Петрова

"Медіа Група Україна" об'єднує OLL.TV та Xtra TV в єдиного оператора

Оператори не мають фактичної можливості обмежувати доступ до веб-сайтів - Vega про законопроект про медіа

Нардепи п'яти фракцій і груп вимагають у Зеленського, Шмигаля та НСТУ не закривати шоу "Доброго ранку, країно!" на UA:ПЕРШИЙ

Кількість туристів на курортах Одещини, Миколаївщини та Херсонщини зросла на 30% - "Vodafone Україна"

У комітеті ВР з цифрової трансформації можуть створити два нові підкомітети

Наглядова рада НСТУ припиняє повноваження члена правління суспільного мовника Никоненка

"Велика трійка" мобільних операторів запустила 4G іще на восьми станціях київського метро

Кабмін доручив Міністерству охорони здоров'я в 10 разів підвищити граничні норми випромінювання радіообладнання для розвитку 4G

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА