16:46 03.10.2019

Маркарова має намір у суді оскаржити претензії НАЗК до її декларації

1 хв читати
Маркарова має намір у суді оскаржити претензії НАЗК до її декларації

Глава Міністерства фінансів Оксана Маркарова має намір у суді оскаржити претензії Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) до достовірності відомостей в її декларації.

"Перевірено три роки: 2015, 2016, 2017. Складено щодо мене один протокол за 2017 рік про адмінпорушення щодо "недостовірної" на думку НАЗК вартості декларування квартири, моєї зарплати в Мінфіні та грошових коштів на рахунках та деяких незначних доходів загалом на суму більш як 100, але меншу ніж 250 мінімумів. З протоколом не погоджуюсь, тому готуюсь надавати ці ж самі пояснення в суді", - написала Макарова в соцмережі Facebook у четвер.

За її словами, претензії агентства лежать у методологічній площин: "При цьому все задекларовано, конфліктів інтересів не виявлено. Питання як і попереднього разу - методологічні".

Як повідомлялося, НАЗК запросило Макарову 3 жовтня прийти до відомства для складання протоколів про адміністративні правопорушення за ознаками подання завідомо недостовірних відомостей у декларації.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА