12:45 22.10.2019

Понад 10% українців використовують як джерело новин російські ЗМІ - опитування Internews

1 хв читати
Понад 10% українців використовують як джерело новин російські ЗМІ - опитування Internews

Понад 10% жителів України використовують як джерело новин російські засоби масової інформації, про що свідчать дані опитування міжнародної організації Internews.

Згідно з результатами опитування Internews, оприлюдненими на прес-конференції у вівторок у Києві, 13% українців продовжують використовувати російські ЗМІ для отримання новин. При цьому 80% не вдаються до інформації таких ЗМІ.

30% опитаних, відповідаючи на запитання, чи знають вони в своєму оточенні людей, які використовують росЗМІ, відповіли ствердно, ще 51% сказали, що їхнє оточення не використовує такі медіа.

Говорячи про причини використання людьми російських ЗМІ, більшість респондентів (35%) назвали можливість отримати альтернативну точку зору, 22% заявили, що росЗМІ цікаві, 21% вказав на можливість отримувати новини російською мовою, а 4% упевнені, що росЗМІ більш правдиві та незалежні.

Опитування проводила міжнародна організація Internews за підтримки проекту USAID "У-Медіа" у червні-липні 2019 року на всій території України, за винятком тимчасово непідконтрольних українському уряду території Донецької та Луганської областей, а також АР Крим. Було опитано 4056 респондентів віком від 18 до 65 років методом особистого інтерв'ю.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА