16:55 29.10.2019

Оператори підписали спільний план щодо 3G і 4G у діапазоні 900 МГц, нові ліцензії може бути видано у 2020 році

2 хв читати
Оператори підписали спільний план щодо 3G і 4G у діапазоні 900 МГц, нові ліцензії може бути видано у 2020 році

Мобільні оператори "Київстар", "Vodafone Україна", lifecell, "Інтертелеком" підписали спільний план заходів щодо покращення доступу до мобільного інтернету, який погодила Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сфері зв'язку та інформації (НКРЗІ), згідно з яким комісія може видати операторам у березні 2020 року нові ліцензії на користування радіочастотами у діапазоні 900 МГц.

"Результатом виконання спільного плану має стати видача у березні 2020 року операторам телекомунікацій у межах смуг радіочастот, які вони використовують, нових ліцензій на користування радіочастотним ресурсом для впровадження радіотехнології "Міжнародний рухомий (мобільний) зв'язок ІМТ" для забезпечення максимального покриття території України мережами рухомого (мобільного) зв'язку третього та четвертого поколінь", - зазначила НКРЗІ у повідомленні на сайті за підсумками засідання у вівторок.

Як наголосили у НКРЗІ, план узгоджено в рамках виконання президентського указу від 8 липня 2019 року про покращення доступу до мобільного інтернету. Документ є результатом понад 50 спільних робочих нарад щодо покращення використання радіочастотного ресурсу в діапазонах 824-960 МГц. Наради відбувалися під керівництвом комісії та координацією Офісу президента, Кабміну, а також за участю Мінцифри, Офісу ефективного регулювання та Української асоціації операторів зв'язку "Телас".

Документ направлено на узгодження до адміністрації Держспецзв'язку, Мінекономіки, Мінфіну, Міноборони, генштабу Збройних сил України, Мін'юсту, Нацради з питань телерадіомовлення. Комісія також подала заяву до Антимонопольного комітету про надання попереднього висновку щодо необхідності отримання дозволу про узгоджені дії під час реалізації плану.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА