19:32 09.11.2019

Instagram у тестовому режимі приховає лайки в соцмережі в США

1 хв читати
Instagram у тестовому режимі приховає лайки в соцмережі в США

Соціальна мережа Instagram на деякий час приховає в США інформацію про кількість лайків, які збирають публікації користувачів, повідомляє видання Wired з посиланням на гендиректора Instagram Адама Моссері.

Тестування торкнеться тільки частини акаунтів у США, зазначив він.

"Я оголошую, що ми почнемо тестування (прихованих лайків - ІФ) в США наступного тижня. Не на всій території США", - заявив Моссері.

Кількість поставлених лайків зможе побачити тільки сам користувач, який зробив публікацію. Решта користувачів зможуть побачити інформацію про один або декілька акаунтів, що оцінили публікацію, і напис "та інші".

За словами гендиректора Instagram, відмовляючись від демонстрації лайків, соціальна мережа намагається знизити прагнення до конкуренції серед користувачів і "дати їм більше простору для спілкування".

Водночас, дії Instagram викликали критику з боку деяких користувачів, які вважають, що відсутність лайків буде заважати популярним акаунтам укладати рекламні контракти.

Соціальна мережа вже протестувала нововведення в Канаді, Австралії, Новій Зеландії, Японії, Ірландії, Італії та Бразилії.

 

 

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА