Інтерфакс-Україна
21:44 24.11.2019

Глава Мінцифри: В Україні через три-п'ять років усі послуги будуть на єдиному сайті

1 хв читати
Глава Мінцифри: В Україні через три-п'ять років усі послуги будуть на єдиному сайті

Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров заявив, що в Україні через три-п'ять років усі послуги будуть на єдиному сайті.

"Ми не будемо туди одразу всі послуги, які до цього були створені, які якось криво працюють, додавати. Ми будемо тільки на портал додавати нові послуги, які ми оцифровуємо, де ми змінюємо дизайн, де ми міняємо логіку отримання послуг. Тобто, на початку буде кілька послуг, але щомісяця вони будуть додаватися. І ми сподіваємося, що через 3-5 років усі послуги в державі будуть оцифровані і будуть на єдиному порталі", - сказав Федоров в інтерв'ю "Радіо Свобода".

За його словами, на першому етапі оцифрують усі документи, включно з водійськими правами, техпаспортом і паспортом громадянина.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Драйвером продажів є товари для автономного живлення, попит у січні зріс у кілька разів - "Фокстрот"

"Київстар" скоротив безоплатний час утримання "сплячого" номеру для абонентів передплати з 12 до 9 міс.

"Нова пошта" планує у 2026р відкрити близько 10 тис. нових точок сервісу та сортувальні термінали у трьох містах - СЕО

"Київстар" відновив роботу клієнтських сервісів після незначного технічного збою

Топменеджер "Київстару" неофіційно заперечив угоду з Comfy - ЗМІ

Оператори мобільного зв’язку закупили більше 15 тис. генераторів для резервного живлення - Свириденко

Кабмін передбачив функціонування інформсистеми грантової підтримки Фонду президента "Е-грант"

"Київстар" повідомив про роботу 70% мережі у штатному режимі

Застосунки Uklon з 22 січня працюватимуть цілодобово у 19 містах України

"Нова пошта" у 2025р збільшила виручку на 21%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА