08:09 27.11.2019

Україна піднялася на 4 позиції в цифровому рейтингу Huawei

1 хв читати
Україна піднялася на 4 позиції в цифровому рейтингу Huawei

Україна в 2019 році піднялася на чотири позиції в Глобальному індексі мережевої взаємодії (GCI) компанії-виробника обладнання для мобільного зв'язку Huawei (Китай) у порівнянні з 2018 роком.

Такі дані оприлюднила компанія 26 листопада на "Форумі цифрової трансформації в Києві".

За п'ять років показник GCI країни покращився на 12 балів, що є вражаючим досягненням серед 79 країн, що беруть участь у дослідженні. Крім того, за даними компанії, з 2015 до 2019 року проникнення мобільного широкосмугового зв'язку в Україні збільшилося з 8% до 65%.

Крім того, компанія Huawei висловила готовність тісно співпрацювати з українськими партнерами для розвитку галузевих екосистем і стимулювання соціально-економічного розвитку України, а також ділитися міжнародним досвідом в сфері високошвидкісного зв'язку і спільного використання інфраструктури.

Зокрема, протягом останніх 20 років компанія Huawei встановила тісні партнерські відносини з основними українськими операторами зв'язку та підприємствами і брала участь в будівництві інфраструктури ІКТ країни.

За даними компанії Huawei, Україна заощадила від трьох до п'яти років на будівництво мережі LTE у порівнянні з іншими країнами.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА