19:05 03.12.2019

Мінцифри почало співпрацювати з Currency.com у розвитку галузевого законодавства України

1 хв читати
Мінцифри почало співпрацювати з Currency.com у розвитку галузевого законодавства України

Міністерство цифрової трансформації України оголосило у вівторок про підписання меморандуму про співпрацю з торговельною платформою Currency.com (Білорусь) із питань розвитку криптовалюти та українського законодавства щодо IT.

Згідно з повідомленням на сайті Мінцифри, робоча група міністерства спільно з експертами Currency.com займатимуться розробкою законопроектів, зважаючи на білоруський досвід створення законодавчих актів для регулювання галузі IT.

Як зазначається, експерти обговорюють можливість створення в Україні моделі, наближеної до білоруського Парку високих технологій (ПВТ), - спеціальної податково-правової екосистеми, створеної з метою формування сприятливих умов для розробки програмного забезпечення, інформаційно-комунікаційних технологій, що сприяють підвищенню конкурентоспроможності національної економіки.

"Цього року від Парку очікується $2 млрд виручки - протягом двох років цифра зросла у 2,5 раза. Податковий ефект для держбюджету - приблизно $350 млн. В Україні ці цифри можуть бути у декілька разів вищими", - наводить прес-служба слова консультанта наглядової ради ПВТ Миколи Марковника.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА