15:17 10.12.2019

УДЦР візуалізував зони покриття території України мережами мобільного зв'язку та Wi-Fi-сигналом

2 хв читати
УДЦР візуалізував зони покриття території України мережами мобільного зв'язку та Wi-Fi-сигналом

 Український державний центр радіочастот (УДЦР) провів теоретичні розрахунки зон покриття території України мережами цифрового стільникового радіозв'язку та широкосмугового радіодоступу, йдеться в повідомленні на сайті центру.

Розрахунки було проведено відповідно до рекомендації Міжнародного союзу електрозв'язку Р.1812 для 95% часу та 95% території.

Особливістю розрахованих УДЦР зон покриття є те, що в проекті враховано реальні технічні характеристики базових станцій, які подавали оператори телекомунікацій під час отримання висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів. Відповідно, можна побачити, якою саме радіотехнологією покрита та чи інша територія країни.

"Зони покриття території України телекомунікаційними мережами операторів виконані у форматі, сумісному з Google Earth Pro. Наразі інструмент доступу користувачів інтернет-порталу УДЦР до розрахункових даних зон покриття вдосконалюється. Найближчим часом передбачається впровадження карти покриття з використанням Google Maps Platform", - наголошують в УДЦР.

Це стало можливим завдяки наявності Реєстру присвоєнь радіочастот, який ведеться в УДЦР, та модернізації програмного забезпечення, за допомогою якого здійснюють розрахунки електромагнітної сумісності.

"Спеціалісти УДЦР розрахували зони покриття території України телекомунікаційними мережами операторів мобільного зв'язку стандартів GSM-900, GSM-1800, UMTS (3G), CDMA-800, LTE-1800 та LTE-2600 (4G) і широкосмугового радіодоступу (Wi-Fi, смуги частот 2,4 ГГц і 5 ГГц)", - йдеться на сайті центру.

З метою наближення теоретичних розрахунків до реального покриття спеціалісти УДЦР протягом кількох місяців здійснювали окремі заходи з радіочастотного моніторингу, результати яких також враховували під час розрахунків.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Держспецзв'язку зафіксувала поширення ІПСО-повідомлень у телеграм-каналах, які використовують FleepBot

Глобальний IT-збій минув без наслідків для Привату, Ощаду, Укргазу, Укрексіму, ОТП і Райфу

Інвестувавши в джерела альтернативного живлення близько 1 млрд грн, lifecell оцінює вимоги Держспецзв'язку як "украй складні"

Кабмін поширив на прифронтові області систему спецтелерадіомовлення для блокування ворожих радіосигналів - Шмигаль

Хакери використовують тематику закупівель БПЛА для кібератак на оборонні підприємства - Держспецзв'язку

"Vodafone Україна": Вимоги, поставлені перед операторами Держспецзв'язком, "досить складні"

Українська бойова система Delta пройшла перевірку кібербезпеки за стандартами НАТО

Держспецзв'язку зобов'язало забезпечити роботу 60% базових станцій мобільного зв'язку без е/е

Німеччина досягла компромісу з мобільними операторами: китайське обладнання дозволене в мережі 5G

Кількість змін мобільного оператора зі збереженням номера MNP за 2 міс. зросла на 9,6%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА