15:17 10.12.2019

УДЦР візуалізував зони покриття території України мережами мобільного зв'язку та Wi-Fi-сигналом

2 хв читати
УДЦР візуалізував зони покриття території України мережами мобільного зв'язку та Wi-Fi-сигналом

 Український державний центр радіочастот (УДЦР) провів теоретичні розрахунки зон покриття території України мережами цифрового стільникового радіозв'язку та широкосмугового радіодоступу, йдеться в повідомленні на сайті центру.

Розрахунки було проведено відповідно до рекомендації Міжнародного союзу електрозв'язку Р.1812 для 95% часу та 95% території.

Особливістю розрахованих УДЦР зон покриття є те, що в проекті враховано реальні технічні характеристики базових станцій, які подавали оператори телекомунікацій під час отримання висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів. Відповідно, можна побачити, якою саме радіотехнологією покрита та чи інша територія країни.

"Зони покриття території України телекомунікаційними мережами операторів виконані у форматі, сумісному з Google Earth Pro. Наразі інструмент доступу користувачів інтернет-порталу УДЦР до розрахункових даних зон покриття вдосконалюється. Найближчим часом передбачається впровадження карти покриття з використанням Google Maps Platform", - наголошують в УДЦР.

Це стало можливим завдяки наявності Реєстру присвоєнь радіочастот, який ведеться в УДЦР, та модернізації програмного забезпечення, за допомогою якого здійснюють розрахунки електромагнітної сумісності.

"Спеціалісти УДЦР розрахували зони покриття території України телекомунікаційними мережами операторів мобільного зв'язку стандартів GSM-900, GSM-1800, UMTS (3G), CDMA-800, LTE-1800 та LTE-2600 (4G) і широкосмугового радіодоступу (Wi-Fi, смуги частот 2,4 ГГц і 5 ГГц)", - йдеться на сайті центру.

З метою наближення теоретичних розрахунків до реального покриття спеціалісти УДЦР протягом кількох місяців здійснювали окремі заходи з радіочастотного моніторингу, результати яких також враховували під час розрахунків.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Кабмін затвердив план щодо підвищення якості мобільного зв'язку на 2021-2022 роки, що передбачає впровадження стандартів ЄС

Рівень проникнення смартфонів в Україні сягатиме 80% у найближчі роки – гендиректор "OPPO AED Україна"

Microsoft заявляє, що більшість хакерських атак, санкціонованих на рівні держвлади, припадає на Росію

Nokia замінить Huawei на британському ринку мереж 5G

"Київстар" підключив до 4G-мережі ще 432 н.п. у 17 областях

"Киевстар" подключил к 4G-сети еще 432 н.п. в 17 областях

Господарський суд направив на повторний розгляд справу про розірвання договору ФДМ з "ЕСУ" про купівлю "Укртелекому"

Суд у США тимчасово призупинив заборону на скачування програми TikTok

Єврокомісія вперше запропонувала законодавство ЄС про криптоактиви

"Хмарні" провайдери, які обслуговують велику кількість критичної інфраструктури, також можуть перейти до категорії таких об'єктів - Держспецзв'язку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА