13:01 12.02.2020

Мінцифри планує спрямувати EUR25 млн техдопомоги від ЄС на "Дію", розвиток ШПД і мобільного інтернету в регіонах

2 хв читати
Мінцифри планує спрямувати EUR25 млн техдопомоги від ЄС на "Дію", розвиток ШПД і мобільного інтернету в регіонах

Міністерство цифрової трансформації України планує спрямувати EUR25 млн міжнародної технічної допомоги на підтримку проектів цифрової трансформації на застосунок і портал "Дія", а також на розвиток широкосмугового проводового та мобільного доступу до інтернету в регіонах, написав у своєму Telegram-каналі віце прем'єр - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

"Підписано важливу для України угоду з ЄС. Мінцифри отримує EUR25 млн міжнародної технічної допомоги на підтримку проектів цифрової трансформації", - зазначив він.

За словами Федорова, ці гроші буде витрачено на застосунок "Дія" та реалізацію порталу "Дія", оптимізацію адміністративних послуг та їх цифровізацію; поліпшення реєстрів і забезпечення якісного та захищеного обміну даними між ними; розвиток широкосмугового і мобільного інтернету, щоб якісний зв'язок був у кожному українському селі незалежно від його розміру і віддаленості; а також на впровадження прогресивних технологій електронної ідентифікації.

"Ми робимо проекти світового рівня, і міжнародна співпраця дозволить нам не збавляти темпів і не знижувати рівень", - наголосив віце-прем'єр.

Він також нагадав, що на реалізацію програми "Дія" Мінцифри не витратило "ні копійки з державного бюджету".

"Я цим не пишаюся і сподіваюся, що незабаром ми зможемо самостійно як держава інвестувати в напрям майбутнього. Сьогодні ж фінансування "Дії" взяли на себе міжнародні донорські організації, що підтримують Україну. Здебільшого це проекти, діяльність яких зосереджена на боротьбі з корупцією", - зазначив він.

Як повідомлялося, Україна і ЄС уклали угоду про EUR25 млн допомоги у сфері цифровізації.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА