Інтерфакс-Україна
14:38 13.02.2020

lifecell запустив мобільний гаманець Paycell для Android

2 хв читати
lifecell запустив мобільний гаманець Paycell для Android

Мобільний оператор компанія lifecell запустила мобільний гаманець Paycell для Android-пристроїв, ідеться в повідомленні на сайті компанії.

Застосунок Paycell доступний для абонентів усіх операторів, які користуються смартфонами з операційною системою Android. При цьому зареєстровані абоненти lifecell, які обслуговуються за індивідуальними тарифними планами на умовах передоплати, можуть здійснювати оплату послуг через гаманець із балансу мобільного рахунку.

У разі, якщо користувач уже має свій кабінет на oplata.lifecell.ua, його збережені картки відображатимуться в застосунку Paycell. "Платежі за допомогою Paycell захищені технологією 3D Secure і здійснюються відповідно до міжнародних стандартів у сфері захисту платежів", - наголошується в повідомленні.

Як уточнили в lifecell, за допомогою Paycell можна створити електронний гаманець, поповнити електронний гаманець банківською карткою, перевірити баланс, переглянути історію транзакцій, оплатити понад тисячу сервісів онлайн, переказати кошти на банківську картку або будь-який інший електронний гаманець, направити запит про перерахування коштів іншим користувачам Paycell, а також швидко переказати гроші за допомогою QR-коду. Як повідомлялося, раніше lifecell планував запустити сервіс мобільних грошей Paycell, що дозволяє отримувати фізичну дебетову картку системи "Простір" від банку "Восток" у червні 2019 року.

У жовтні 2018 року Нацбанк України видав "дочці" lifecell ліцензію на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунку. lifecell зареєстрував дочірню фінкомпанію ТОВ "Пейселл" у 2017 році. ТОВ "Лайфселл" (lifecell) - третій за кількістю абонентів мобільний оператор в Україні. Компанія Turkcell (Туреччина) володіє 100% акцій ТОВ "Лайфселл".

ОСТАННЄ

Зв’язок на Чернігівщині працює на 90% попри відключення світла – перший віцепрем’єр

NovaPay за 9 міс.-2025 збільшив кількість переказів на 5% і обсяг транзакцій на 25%

Участь у дебютних змаганнях Всеукраїнської Ліги FPV-перегонів взяли 80 команд із 50 закладів освіти

Сервіси Coinbase, Reddit, Signal, McDonald's і Disney зіткнулися з проблемами на тлі збою AWS

Vodafone Group та Vodafone Україна прокладуть підводну кабельну систему через Чорне море вартістю понад EUR100 млн

Мінкультури знову погодило преміювання гендиректора "Укрінформ" і його заступників у 165-215% до окладу

Батьки дітей з інвалідністю тепер можуть отримати відстрочку в "Резерв+" - Міноборони

Група компаній "Нова" планує зрости у 4 рази за 5 років за рахунок світової експансії – засновник

Україна у І півріччі 2025р посіла 5 місце у світі та 3 в Європі за кількістю кібератак – звіт Microsoft

Vodafone Україна встановить СЕС на 360 кВт на 100 базових станціях наприкінці 2025 - на початку 2026 рр.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА