15:56 17.02.2020

Google скорочує персонал у хмарному бізнесі, провадить переговори зі ЗМІ щодо контенту для сервісу новин

2 хв читати
Google скорочує персонал у хмарному бізнесі, провадить переговори зі ЗМІ щодо контенту для сервісу новин

 Американська Google скорочує робочі місця в підрозділі хмарних обчислень у рамках реорганізації для підвищення ефективності операцій бізнесу.

Google повідомила, що сповістила про скорочення "невеликій кількості співробітників". Компанія не уточнила, скільки осіб було вирішено скоротити, зазначивши, що намагається знайти цим співробітникам нові позиції в компанії.

Виручка хмарного підрозділу Google в четвертому кварталі підскочила на 53% порівняно з роком раніше і сягнула $2,6 млрд. За підсумками минулого року виручка збільшилася на 52,7%, до $8,9 млрд.

Водночас видання The Wall Street Journal повідомило з посиланням на обізнані джерела, що Google провадить переговори з видавцями щодо виплат за можливість розміщення їхнього контенту у своєму безкоштовному новинному продукті.

Переговори перебувають на ранній стадії, і поки що не ясно, чи буде укладено якісь угоди. Більшість новинних видань, що беруть участь у переговорах із компанією, розташовані за межами США, повідомило одне з джерел. Фінансові умови потенційних ліцензійних угод також не відомі.

Google стане третьою великою технологічною компанією, яка почне платити виданням. Facebook минулого року також повідомила, що виплачуватиме ЗМІ винагороду за розміщення їхнього контенту у своєму сервісі новин.

Apple Inc. торік запустила власний новинний застосунок - Apple News+, який дає змогу користувачам отримати доступ до контенту кількох сотень журналів, включно з Vogue, GQ та Sports Illustrated, за $9,99 на місяць.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Vodafone Україна" нарахує медпрацівникам додаткові хвилини та гігабайти

Мінцифри запустило конкурс IT-проектів для полегшення життя людей і бізнесу під час карантину з призовим фондом у 4 млн грн

"Київстар" продовжив дію безкоштовного доступу до гарячих ліній, сервісів віддаленої роботи та консультацій лікарів онлайн до 24 квітня

Перенесення Олімпіади в Токіо завдало удару найбільшим медіакомпаніям США

lifecell не бачить можливості відстежити поширення коронавірусу за допомогою даних мобільних операторів через знеособленість абонбази

"Київстар" запропонував надати Мінцифри неперсоніфіковані дані для виявлення потенційних осередків поширення коронавірусу

Українська "Вікіпедія" вже налічує 1 мільйон статей

Освітній модуль STEM is FEM з робототехніки відбудеться в онлайні

"Київстар" скасовує абонплату на рішення для віддаленого офісу

МОЗ України спільно з Viber запускає послугу інформування про ситуацію з коронавірусом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА