07:58 18.02.2020

Пелосі застерігає ЄС від співпраці з Huawei

2 хв читати
Пелосі застерігає ЄС від співпраці з Huawei

Китайській компанії Huawei, пов'язаній з владою КНР, не можна дозволити домінувати в сфері 5G, а Європі не варто спокушатися вигодою від співпраці з Huawei, заявила в Брюсселі спікер Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі.

"Якщо ми дозволимо Huawei домінувати в каналах передання інформації, це буде порівняно з тим, як допустити державну поліцію (Китаю - ІФ) в кишеню кожного, хто користується цими каналами", - цитує агентство Bloomberg її слова після зустрічі з представниками ЄС.

При цьому вона підкреслила, що Європа не повинна проміняти свої цінності на вигідну пропозицію Huawei у частині ціни.

"Що ви можете виграти в ціні, ви втратите в моральному сенсі. Канали передання інформації мають бути демократичними, не можна, щоб в них домінував автократичний підхід", - пояснила Пелосі.

У 2019 Вашингтон вніс Huawei до списку компаній, що містять загрозу національній безпеці США, в зв'язку з чим для роботи з китайським виробником телекомунікаційного обладнання американським компаніям необхідно отримувати відповідні ліцензії.

Австралія раніше заборонила використовувати обладнання Huawei, яку Сполучені Штати звинувачують в шпигунстві, для своєї мережі 5G. Аналогічних кроків адміністрація США домагається від усіх своїх союзників і партнерів.

Однак у кінці січня уряд Великої Британії дав згоду на участь Huawei в створенні британських мереж 5G, але з низкою обмежень. Парламент Німеччини повинен провести найближчими тижнями голосування стосовно проекту закону, який відкриє Huawei повний доступ до ринку 5G, якщо компанія надасть гарантії безпеки.

Раніше в лютому міністр економіки і фінансів Франції Бруно ле Мер заявив, що Париж не має наміру позбавляти китайську компанію Huawei можливості брати участь у створенні національних мереж 5G, проте французька влада вдасться до належних заходів безпеки.

 

 

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Vodafone Україна" нарахує медпрацівникам додаткові хвилини та гігабайти

Мінцифри запустило конкурс IT-проектів для полегшення життя людей і бізнесу під час карантину з призовим фондом у 4 млн грн

"Київстар" продовжив дію безкоштовного доступу до гарячих ліній, сервісів віддаленої роботи та консультацій лікарів онлайн до 24 квітня

Перенесення Олімпіади в Токіо завдало удару найбільшим медіакомпаніям США

lifecell не бачить можливості відстежити поширення коронавірусу за допомогою даних мобільних операторів через знеособленість абонбази

"Київстар" запропонував надати Мінцифри неперсоніфіковані дані для виявлення потенційних осередків поширення коронавірусу

Українська "Вікіпедія" вже налічує 1 мільйон статей

Освітній модуль STEM is FEM з робототехніки відбудеться в онлайні

"Київстар" скасовує абонплату на рішення для віддаленого офісу

МОЗ України спільно з Viber запускає послугу інформування про ситуацію з коронавірусом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА