16:54 26.02.2020

"Київстар" спільно з Мінцифри запустив освітній курс "Смартфон для батьків" на платформі "Дія"

1 хв читати
"Київстар" спільно з Мінцифри запустив освітній курс "Смартфон для батьків" на платформі "Дія"

Оператор мобільного зв'язку компанія "Київстар" спільно з Міністерством цифрової трансформації України запустили курс із мобільної грамотності та вміння використовувати смартфон на освітній платформі "Дія. Цифрова освіта".

"У 10 інтерактивних відео-уроках ваші батьки знайдуть покрокову інструкцію від ввімкнення новенького смартфона до налаштування його під себе. А також дізнаються, як встановлювати різні корисні застосунки на смартфон, налаштовувати мобільний інтернет, безкоштовно спілкуватися з рідними в популярному месенджері, здійснювати відео-дзвінки, слухати музику та захищати свій телефон від вірусів", - прокоментував у своєму Telegram-каналі запуск курсу віце-прем'єр міністр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

"Смартфон для батьків" - це перший онлайн-курс із мобільної грамотності від компанії "Київстар", який допоможе всім початківцям стати зі смартфоном "на ти", дізнатися про всі його можливості й оволодіти базовими онлайн-сервісами", - зазначається на сайті "Дія. Цифрова освіта".

Курс безкоштовний і вже доступний для проходження "Дія. Цифрова освіта".

"Київстар" - найбільший український оператор телекомунікацій. Надає послуги зв'язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, зокрема 3G. Його послугами за підсумками 2019 року користувалися майже 26,2 млн абонентів мобільного зв'язку і майже 1 млн клієнтів фіксованого інтернету.

Акціонером "Київстару" є міжнародна група VEON (раніше - VimpelCom Ltd.). Акції групи котируються на фондовій біржі NASDAQ (Нью-Йорк).

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА