16:49 16.03.2020

Кількість користувачів Facebook в Україні у 2019 році зросла на 7,7%, Instagram - на 4,5% - дослідження

3 хв читати
Кількість користувачів Facebook в Україні у 2019 році зросла на 7,7%, Instagram - на 4,5% - дослідження

Кількість українських користувачів у соцмережі Instagram в 2019 році збільшилася на 4,5% - до 11,5 млн (майже 11 млн у 2018 році), кількість користувачів Facebook - на 7,7%, до 14 млн.

Такі дані дослідження української аудиторії соцмереж оприлюднило комунікаційне агентство PlusOne на сайті.

Згідно з даними дослідження, основний приріст аудиторії Instagram відбувався завдяки користувачам 19-27 років, а збільшення аудиторії Facebook - загалом за рахунок користувачів віком 39 і більше років. При цьому практично у всіх регіонах України, крім Харківської області, Facebook популярніший, ніж Instagram, а більшість користувачів надає перевагу мобільній версії, а не десктопній.

"Україна на другому місці у світі за кількістю жінок, зареєстрованих у популярних соцмережах. Вона посідає друге місце у світі за кількістю жінок-користувачів Facebook і входить у ТОП-10 країн за кількістю користувачок Instagram. Крім цього, жіноча аудиторія Facebook та Instagram переважує чоловічу у всіх вікових категоріях", - наголошується у звіті.

Згідно з дослідженням PlusOne, за жовтень-грудень 2019 року, а також січень 2020 року аудиторія Facebook Messenger в Україні збільшилася на 1,5 млн користувачів - до 8,7 млн.

При цьому в звіті зазначається, що загальна аудиторія українців, доступна для рекламодавців за допомогою інструментів Facebook, становить 19,5 млн користувачів.

"Масове відключення фейковий акаунтів у травні 2019 року призвело до коливання кількості користувачів Facebook та Instagram і його різкого падіння в цей період. Але вже у вересні цифри повернулися до колишніх значень, а в наступні місяці зросли", - зазначають у PlusOne.

Instagram, згідно з дослідженням, досяг найвищого проникнення в Київській (45%), Одеській (36%) і Харківській (34%) областях. Тоді як Facebook найпопулярніший у Київській (проникнення 55%), Львівській (44%) і Закарпатській (40%) областях.

"У Києві кількість користувачів Facebook та Instagram зменшилася на 200 тис. Ймовірно, одна з причин - масове відключення фейкових акаунтів у цих соціальних мережах у травні 2019 року", - наголошується в звіті.

Як зазначають у PlusOne, в дослідження включені дані рекламного кабінету Facebook за кількістю українських користувачів (без АР Крим, але з урахуванням жителів Донецької та Луганської областей). Водночас, на думку компанії, методологія обчислення кількості населення Держкомстату в Донецькій та Луганській областях не враховує реальної демографічної ситуації, тому в графіках, які потребують співвідношення з даними Держстату, ці регіони не враховуються.

Аналіз підготовлений на основі даних із рекламного кабінету Facebook, Google, Держстату, Digital reports from Hootsuite, We Are Social і Appannie, уточнюється в релізі.

Як повідомлялося, кількість українських користувачів у соцмережі Instagram у 2018 році зросла на 50,7% - до 11 млн. осіб.

PlusOne - комунікаційне агентство з восьмирічним досвідом роботи на ринку диджитал- маркетингу.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Суд зупинив рішення НКРЗІ про анулювання ліцензій "Інтертелекому" на користування РЧР

"Київстар" підключив до 4G-мережі ще 43 населених пункти

"Vodafone Україна" нарахує медпрацівникам додаткові хвилини та гігабайти

Мінцифри запустило конкурс IT-проектів для полегшення життя людей і бізнесу під час карантину з призовим фондом у 4 млн грн

"Київстар" продовжив дію безкоштовного доступу до гарячих ліній, сервісів віддаленої роботи та консультацій лікарів онлайн до 24 квітня

Перенесення Олімпіади в Токіо завдало удару найбільшим медіакомпаніям США

lifecell не бачить можливості відстежити поширення коронавірусу за допомогою даних мобільних операторів через знеособленість абонбази

"Київстар" запропонував надати Мінцифри неперсоніфіковані дані для виявлення потенційних осередків поширення коронавірусу

Українська "Вікіпедія" вже налічує 1 мільйон статей

Освітній модуль STEM is FEM з робототехніки відбудеться в онлайні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА