13:29 23.03.2020

"Київстар" скасовує абонплату на рішення для віддаленого офісу

2 хв читати
"Київстар" скасовує абонплату на рішення для віддаленого офісу

Мобільний оператор "Київстар" скасовує абонентську плату за найбільш затребувані сервіси, що дають змогу провадити ділову активність віддалено, повідомила прес-служба оператора в понеділок.

"Багато компаній наразі опинилися в складних умовах, коли доводиться повністю перебудовувати бізнес-процеси відповідно до вимог роботи на карантині. При цьому деякі бізнеси раніше вже мали досвід використання сервісів для роботи онлайн, але більшість інших навіть не знає, з чого почати. Саме таким компаніям "Київстар Бізнес" не тільки надає індивідуальні консультації експертів, а й пропонує розпочати роботу з новими для себе інструментами в режимі тестування без внесення абонплати", - цитує прес-служба директора з розвитку бізнесу на корпоративному ринку "Київстар" Костянтина Вечора.

Згідно з повідомленням, зокрема, до списку таких сервісів входять:

- Microsoft Office 365 і StarTeams (умови акції: підключення для користування сервісами до 25 ліцензій Office 365, абонплата не нараховується протягом 30 днів з дати підключення в період дії акції);

- віртуальна мобільна АТС (умови акції: користування сервісом без абонплати протягом 60 днів з дати підключення в період дії акції);

- система електронного документообігу Star.Docs (умови акції: підписання необмеженої кількості електронних документів без нарахування абонплати чи інших платежів у період дії акційної пропозиції);

- центр управління IoT (умови акції: підключення і використання платформи без абонплати протягом двох повних місяців з дати активації).

За даними компанії, пропозиція діє з 23 березня по 3 квітня 2020 року для всіх нових корпоративних клієнтів "Київстар", а також тих клієнтів, які раніше не замовляли сервіси з акційного списку.

"Київстар" - найбільший український оператор телекомунікацій. Надає послуги зв'язку і передання даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, зокрема 3G. Його послугами на кінець 2018 року користувалися близько 26,4 млн абонентів мобільного зв'язку і близько 0,9 млн клієнтів фіксованого інтернету.

Акціонером "Київстару" є міжнародна група VEON (раніше - VimpelCom Ltd.). Акції групи котируються на фондовій біржі NASDAQ (Нью-Йорк).

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА