15:40 26.03.2020

"Київстар" продовжив дію безкоштовного доступу до гарячих ліній, сервісів віддаленої роботи та консультацій лікарів онлайн до 24 квітня

2 хв читати
"Київстар" продовжив дію безкоштовного доступу до гарячих ліній, сервісів віддаленої роботи та консультацій лікарів онлайн до 24 квітня

Оператор мобільного зв'язку компанія "Київстар" продовжила термін дії акцій і пропозицій до 24 квітня 2020 року, які було запроваджено в підтримку приватних і корпоративних клієнтів у період карантину, йдеться в повідомленні оператора.

Абоненти оператора можуть телефонувати без плати за трафік на номери гарячих ліній Міністерства охорони здоров'я України, Центру громадського здоров'я (ЦГЗ), урядового контакт-центру тощо. (Повний список телефонів доступний на сайті оператора), де можна дізнатися інформацію про заходи профілактики поширення коронавірусу. Також без списання мегабайт мобільного інтернету абоненти можуть користуватися інформаційно-довідковими сайтами урядових установ, зокрема сайтами Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), МОЗ та Міністерства закордонних справ України, сайтом сovid19 та іншими.

Абоненти оператора зможуть продовжити користуватися онлайн-консультаціями лікарів через мобільний додаток Doctor Online без оплати.

Для контрактних клієнтів-фізосіб і бізнес-клієнтів оператор збільшив ліміти в рамках послуги "Відстрочка платежу", що дасть змогу відтермінувати оплату за послуги, використані в березні або квітні 2020 року. Для абонентів, які не користуються кредитними лімітами, "Київстар" до 24 квітня скасував комісію у разі замовлення додаткових коштів.

Окрім цього, в рамках послуги "Київстар ТБ" оператор продовжив вільний доступ до новинних і дитячих телеканалів.

Для бізнес-клієнтів без оплати доступні такі сервіси оператора, як "Віртуальна мобільна АТС", Star.docs, Сервіс Microsoft Office 365 і StarTeams.

Окрім того, "Київстар" за сприяння Національної служби здоров'я надає бонуси лікарям первинки, які зареєстровані в електронній системі охорони здоров'я. Лікар отримає 150 бонусів (1 бонус - еквівалент 1 грн) протягом п'яти днів після заявки і зможе витратити їх протягом 30 днів на дзвінки і SMS на території Україні, послуги інтернету, оплату пакета послуг за тарифним планом.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів України запровадив режим надзвичайної ситуації у всій країні на 30 днів - до 24 квітня поточного року.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Суд зупинив рішення НКРЗІ про анулювання ліцензій "Інтертелекому" на користування РЧР

"Vodafone Україна" нарахує медпрацівникам додаткові хвилини та гігабайти

Мінцифри запустило конкурс IT-проектів для полегшення життя людей і бізнесу під час карантину з призовим фондом у 4 млн грн

Перенесення Олімпіади в Токіо завдало удару найбільшим медіакомпаніям США

lifecell не бачить можливості відстежити поширення коронавірусу за допомогою даних мобільних операторів через знеособленість абонбази

Українська "Вікіпедія" вже налічує 1 мільйон статей

Освітній модуль STEM is FEM з робототехніки відбудеться в онлайні

МОЗ України спільно з Viber запускає послугу інформування про ситуацію з коронавірусом

Об'єднану редакцію Hromadske очолить головний редактор Agravery

Платформа Google для запису на проходження тесту на коронавірус не впоралася з величезним попитом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА