19:26 24.04.2020

"Юнайтед Телеком" не входить в групу Wnet, поширення цієї інформації направлено на дискредитацію компанії

2 хв читати
"Юнайтед Телеком" не входить в групу Wnet, поширення цієї інформації направлено на дискредитацію компанії

IP-провайдер група компаній Wnet спростував інформацію про приналежність російської компанії "Юнайтед Телеком" до групи компаній, що працюють під його брендом

Про це агентству "Інтерфакс-Україна" повідомили в прес-службі провайдера.

"ТОВ "Юнайтед Телеком" не входить в групу компаній, об'єднаних під торговою маркою Wnet, жодних взаємин з цією компанією у нас немає і не було", - заявили в компанії.

При цьому в Wnet підкреслили: поширення подібної інформації спрямоване виключно на заподіяння шкоди діловій репутації компанії.

Компанія також спростувала інформацію щодо вручення повідомлень про підозру в державній зраді кому-небудь із співробітників Wnet.

Як повідомлялося, раніше СБУ повідомила про підозру в державній зраді двом громадянам України - власнику і юристу однієї з найбільших українських холдингових компаній-провайдерів. За даними слідства, власник компанії за попередньою змовою з юристом і при пособництві громадянина Росії, діючи в інтересах ФСБ, під'єднали телекомунікаційні мережі провайдера до системи, що здійснює моніторинг і зберігання конфіденційних даних користувачів на території окупованого Криму.

Джерела агентства "Інтерфакс-Україна" повідомили, що правоохоронці підозрюють у скоєнні зазначених дій власника російської компанії "Юнайтед Телеком", яку зараховують до компаній, що входять в холдинг Wnet, а також юриста зазначеного холдингу.

IP-оператор Wnet заснований в 1999 році, володіє власною IP / MPLS мережею, пов'язаною з 30 точками обміну трафіком Європи і США незалежними каналами Nх10G. Wnet надає виділені канали доступу в інтернет в Києві, Харкові, Львові, Дніпрі, Одесі та Вінниці, а також через мережі провайдерів-партнерів в усій Україні, в Європі і США.

Згідно Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, кінцевими бенефіціарами Wnet у 2017 році були вказані Олексій і Ярослава Клещевникови. Станом на квітень 2020 року бенефіціаром компанії вказана Людмила Клещевникова (100% -ний власник). Президентом компанії, згідно з інформацією на офіційному сайті холдингу, є Олексій Клєщевников.

Як повідомлялося, у червні 2017 року СБУ спільно з прокуратурою Автономної Республіки Крим провели обшуки та вилучили телекомунікаційне обладнання і документацію в офісі Wnet, який підозрювався в незаконній маршрутизації трафіку в Крим в інтересах російських спецслужб. За інформацією СБУ, за допомогою незаконної маршрутизації трафіку в анексований Крим ФСБ РФ планувала отримати доступ і знімати інформацію з українського сегмента мережі провайдера. Співробітники СБУ також установили, що завдяки трафіку, отриманому від українського провайдера через магістральний канал, послуги доступу в Інтернет у 2017 році отримували ФСБ РФ у Криму, Воєнтелеком РФ і псевдодержавні підприємства зв'язку.

У свою чергу Wnet відкинув звинувачення СБУ в незаконній діяльності та заявив, що збитки компанії від вилучення обладнання під час обшуків сягнули понад 3 млн грн.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА